بررسی خودرو
بررسی خودرو

فروش ویژه کیا سراتو آپشنال سایپا گروه خودروسازی سایپا در

فروش ویژه کیا سراتو آپشنال سایپا 
 گروه خودروسازی سایپا در

فروش ویژه کیا سراتو آپشنال سایپا
گروه خودروسازی سایپا در فروش اردیبهشت ماه خود، شرایط فروش ویژه کیا سراتو آپشنال را اعلام کرد.
بنابر گزارش وبسایت گروه صنعتی سایپا، کیا سراتو آپشنال با پیش پرداخت 40 میلیون تومانی و همچنین سود مشارکت 20 درصد به مشتریان عرضه خواهد شد که نحوه بازپرداخت آن به صورت 3 چک سه ماه بدون سود و یا 3 چک پنج ماهه با سود 20 درصد خواهد بود که بسته به زمان ثبت نام، خودروی مورد نظر در مردادماه و یا شهریورماه 96 به متقاضیان تحویل داده می‌شود.
از مدل آپشنال 1600 و یا 2000 بودن آن صحبتی نشده است، ولی می‌توان برای مدل 1600 آپشنال امکاناتی همچون سنسور پارک دنده عقب، سانروف و سیستم مولتی مدیا مجهز به دوربین دید عقب و سیستم موقعیت یاب GPS متصور شد، این درحالیست که مدل 2000 علاوه بر امکانات ذکر شده، به تجهیزاتی همچون پدال‌های تعویض دنده روی فرمان (پدل شیفتر)!، سیستم کلید هوشمند، صفحه کیلومتر سوپر ویژن و صندلی‌های چرمی هم مجهز شده است.
در خصوص مشخصات فنی کیا سراتو در مدل 2000 هم باید گفت که این خودرو از پیشرانه‌ای 4 سیلندر 2 لیتری سود می‌برد که قدرت تولیدی آن 156 اسب بخار و گشتاور خروجی آن هم 194 نیوتن متر اعلام شده است که به جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک متصل شده و می‌تواند شتاب 10.5 ثانیه‌ای به همراه داشته باشد. این درحالیست که موتور 1600 سی سی می‌تواند نیرویی 124 اسب بخاری و گشتاوری 156نیوتن متری در اختیار اتومبیل قرار دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید