هر روز!
هر روز!

فصل سوم سریال فارگو هم ساخته می شود : فصل

فصل سوم سریال فارگو هم ساخته می شود : فصل

فصل سوم سریال فارگو هم ساخته می شود
: فصل سوم سریال فارگو هم ساخته می شود
همین طور که حالا در میانه ی فصل دوم سریال فارگو به سر می بریم، شبکه ی FX خبر ساخت فصل سوم را می دهد.
به گزارش فصل دوم سریال فارگو آذرماه تمام می شود.
این کمدی سیاه و جنایی با داستان مرموز که وسط سرما و برف و یخ آمریکا اتفاق می افتد، تا حالا جایزه ها و نقدهای مثبت متعددی را به دست آورده، از جمله جایزه ی گلدن گلاب به خاطر بهترین سریال تلویزیونی و بهترین بازیگر مرد در یک سریال تلویزیونی؛ به علاوه ی سه جایزه ی «امی» (Emmy) در سال 2014. این حد از استقبال باعث شده که سازندگان فیلم نسبت به ساخت فصل بعدی دل گرم و مطمئن باشند.
چون هر قسمت درباره ی یکی از شخصیت ها است و در بستر زمانی متفاوتی اتفاق می افتد، نمی توان هیچ پیش بینی دقیقی از اتفاقات فصل بعدی داشت. زمینه ی فصل اول داستان در سال 2006 بود و فصل دوم، داستان دیگری در سال 1979 را روایت می کرد. احتمال اش هست که بستر ماجراهای فصل سوم هم در همان داکوتای شمالی و ایالت مینه سوتا باشد.
پخش این سریال از سال 2014 آغاز شده و هر فصل آن 10 قسمت است.
سایر دست اندرکاران سریال همان ها هستند که در ساخت دو قسمت اول همکاری داشتند. نویسنده ی فیلم نامه همچنان نوآ هاولی (Noah Hawley) هست که اتفاقا هم زمان نوشتن سریال دیگری را هم در دست گرفته. این سریال جدید با اقتباس از کتاب «گهواره ی گربه» (Cat’s Cradle) نوشته ی «کورت ونه گات» (Kurt Vonnegut) شکل می گیرد.
بازیگرهای اصلی سریال فارگو، «بیلی باب تورنتون»، «آلیسون تولمن»، «کالین هنکس»، «مارتین فریمن« و «کریستین دانست» هستند. سریال بر اساس فیلمی با همین نام ساخته شده که در سال 1996 اکران شده بود. کارگردان فیلم برادران کوئن بودند که از تهیه کنندگان سریال فارگو هم هستند.

منبع: Digitaltrends و Theverge
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید