هر روز!
هر روز!

فصل ششم بازی تاج و تخت پنجم اردیبهشت پخش می شود

فصل ششم بازی تاج و تخت پنجم اردیبهشت پخش می شود

فصل ششم بازی تاج و تخت پنجم اردیبهشت پخش می شود
: فصل ششم بازی تاج و تخت پنجم اردیبهشت پخش می شود
همه می دانیم که مطابق هر سال، فصل جدید سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) در ماه آوریل از شبکه ی HBO پخش می شود، اما حالا این شبکه تاریخ دقیق پخش تلویزیونی سریال مورد علاقه ی همه را اعلام کرده است.  قرار است پخش فصل ششم بازی تاج و تخت از بیست و چهار آوریل یعنی پنجم اردیبهشت آغاز شود. با این حساب، تا یافتن پاسخ سوال هایتان زمان زیادی باقی نمانده است.
به گزارش این فصل بازی تاج و تخت و احتمالا فصل های آینده دیگر براساس کتاب های جورج آر. آر. مارتین ساخته نخواهد شد.
البته، همان طور که شما هم احتمالا شنیده اید، این فصل بازی تاج و تخت و احتمالا فصل های آینده دیگر براساس کتاب های جورج آر. آر. مارتین ساخته نخواهد شد. علت این موضوع این است که مارتین هنوز نوشتن کتاب ها را کامل نکرده است.
در واقع همین چند وقت پیش، مارتین خبر داده بود که هنوز روی کتاب فصل شش، «بادهای زمستان» (Winds of Winter) کار می کند و این کتاب آماده نیست. به این ترتیب، شاید چیزی که شما در سریال می بینید با کتابی که نوشته می شود تفاوت داشته باشد. نکته ی جالب این است که داستان برای کسانی که این کتاب ها را خوانده اند و آن را دنبال می کردند، از طریق سریال لوث می شود. این واقعیت کمی مایوس کننده است اما نمی توان از آن اجتناب کرد. البته چندان هم جای نگرانی نیست، چرا که سریال به اندازه ی کافی نسبت به داستان اصلی وفادار بوده است.
احتمالا در فصل شش شاهد ماجرا و داستان «برن استارک» (Bran Stark) خواهیم بود. در فصل قبل اصلا به او پرداخته نشده بود.

منبع: Twitter

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید