هر روز!
هر روز!

فعالیت مالک جدید نفت قانونی است/ خریدار وثیقه ملکی ۱۵ میلیارد

فعالیت مالک جدید نفت قانونی است/ خریدار وثیقه ملکی ۱۵ میلیارد

فعالیت مالک جدید نفت قانونی است/ خریدار وثیقه ملکی ۱۵ میلیارد تومانی تحویل داد

فعالیت مالک جدید نفت قانونی است/ خریدار وثیقه ملکی ۱۵ میلیارد تومانی تحویل داد : فعالیت مالک نوین نفت قانونی است/ خریدار وثیقه ملکی ۱۵ میلیارد تومانی تحویل داد
: فعالیت مالک نوین نفت قانونی است/ خریدار وثیقه ملکی ۱۵ میلیارد تومانی تحویل داد
رضا گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره واگذاری باشگاه نفت تهران به مالک نوین اظهار داشت: تمام امور این انتقال با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انجام شده است و برهمین اساس به مالک نوین مجوز موقت دادیم تا فعالیت هایش را در باشگاه نفت آغاز کند.
به گزارش : او درباره واکنش مالک قبلی نفت به واگذاری این باشگاه به مالک نوین تصریح کرد: تفاهم نامه مالک قبلی باشگاه با وزارت نفت به دلیل انجام نشدن تعهدات آن شرکت لغو شده لست و مالک نوین مشکل قانونی ندارد. با این وجود اگر مالک قبلی ادعایی داشته باشد می‌تواند علیه وزارت نفت این موضوع را مطرح کند تا رسیدگی شود.
گل محمدی خاطرنشان کرد: البته وزارت نفت هم اعلام کرده به دلیل انجام نشدن تعهدات تفاهم نامه با مالک قبلی را لغو کرده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در پایان اظهار داشت: برخلاف مالک قبلی که تنها قول پرداخت تضمین‌های لازم را برای در اختیار گرفتن سهام باشگاه نفت داده بود، شرکتی که به تازگی مالکیت نفت را برعهده گرفته است به میزان ۱۵ میلیارد تومان وثیقه ملکی تحویل داده و برهمین اساس فعالیت هایش از نظر اداره کل ورزش و جوانان قانونی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید