مسیر سبز
مسیر سبز

فـال روزانه 1392/01/06 فـال روزانه 1392/01/06

فـال روزانه 1392/01/06


فـال روزانه  1392/01/06

فال روزانه متولدین فروردین دیگر بیش از این روی پروژه های قدیمی و ایده های نامعتبر وقت صرف نکنید. حواستان به تغییراتی باشد که در اطراف شما رخ داده و باعث تغییر برنامه های شما شده است. امروز بهترین زمان برای آزمایش موقعیت خود است. در مسیر درست با اطمینان کامل قدم بردارید و هراس به دل راه ندهید.

پیش بینی رابطه شما: تمایل دارید امشب با عشق خود قرار بگذارید و ملاقات زیبا و لحظه های خوبی در کنار هم داشته باشید. این کار را انجام دهید و امروز را به یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای تقویم خود تبدیل کنید.

پیش بینی شغل شما: شما قدرت زیادی دارید. به لطف روح ماجراجوی خود می توانید همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. حتی می توانید از وقت خود برای مطالعه استفاده کنید که در نهایت باعث پیشرفت شغل شما می شود.
فال روزانه متولدین اردیبهشت به خود کمک کنید تا شخصیت ظاهری و درونی شما با هم یکی شوند. امروز تصور کنید همه چیزهای لازم برای رسیدن به اهداف خود را دارید. پس توقف نکنید  و با همین ایده پیش بروید. ثابت قدم باشید و محکم قدم بردارید. کارهایی که اکنون انجام می دهید می تواند نتایج عالی در آینده شما نیز داشته باشند.
پیش بینی رابطه شما: نیروهای درونی شما باعث درخشش زندگی اجتماعی شما می شود و با انسان هایی در ارتباط خواهید بود که به دنبال کشف چیزهای جدید در زندگی هستند. این می تواند به نفع شما باشد زیرا ممکن است با عشق آینده خود رودررو شوید که همچون شما عاشق ماجراجویی و کشف چیزهای جدید در زندگی است.
پیش بینی شغل شما: شاید فردی شما را مجبور کند با عجله زیاد کاری انجام دهید. ابتدا از این خواسته ناراحت و عصبانی خواهید شد. اما آرامش خود را حفظ کنید. آرامش کمک می کند تا بهتر کارها را انجام دهید. در این موضوع خاص، سرعت بیشتر از کیفیت اهمیت دارد.
فال روزانه متولدین خرداد

شاید امروز یک اتفاق ناگهانی برای شما رخ دهد. به طور مثال، غرق در افکار خود مشغول قدم زدن هستید و ناگهان فردی محکم به شانه های شما می زند. واکنش ابتدایی شما هل دادن آن فرد به عقب است. بدون توجه به نقش دیگران در این مساله شاید از این اتفاق عصبانی شوید. اما تا حد امکان این تنش را کنترل کنید مخصوصا اگر در حال رانندگی هستید.

پیش بینی رابطه شما: یک ملاقات جالب توجه در پیش رو دارید اما اطمینان کردن به آدم های جدید کمی برایتان دشوار است. اما طالع امروز شما باعث می شود تا احساس راحتی و آرامش در کنار این افراد داشته باشید. برای شما بسیار مهم است که اعتماد به نفس و نیروی درونی خود را دباره به دست بیاورید و بدانید که در کنار این افراد به آن خواهید رسید.

پیش بینی شغل شما: رو به جلو حرکت کنید و به هبچ وجه به عقب بازنگردید. شاید دیگران تصور کنند خیلی جسورانه پیش می روید ولی نگران نباشید. شما همه کارها را به خوبی و درست به انجام خواهید رساند و دیگران هستند که دست خالی و بی مصرف در انتهای روز باقی می مانند.
فال روزانه متولدین تیر

امروز همه تلاش خود را برای پیشرفت کارهای خود انجام می دهید. البته توجه داشته باشید نباید با عجله کنید و به طور آنی تصمیم بگیرید. حتما پیش از قدم گذاشتن در راهی، برای آن برنامه ریزی کنید و روی اصول حرکت کنید. تصمیمات عجولانه چیزی جز خطر و شکست برای شما نخواهند داشت. مراقب باشید.

پیش بینی رابطه شما: امروز بسیار شاد و خوشحال خواهید بود. به ویژه هنگامی که دوستی قدیمی را ملاقات می کنید. این فرد کسی است که قبلا به هر دلیلی نمی توانستید رابطه عاشقانه ای با او داشته باشید اما پس از گذشت زمان و تغییرات شما، دوست دارید دوباره شانس خود را امتحان کنید. اکنون زمان مناسبی برای این تصمیم است.

پیش بینی شغل شما: برای وارد شدن به فاز جدید در کار به تشویق نیاز دارید. اما اکنون زمان بهانه گیری نیست. اکنون وقت عمل است و باید آستین ها را بالا زد. به حرف های دیگران اهمیت ندهید و به جلو پیش بروید.
فال روزانه متولدین مرداد
رابطه شما با یک دوست بسیار صمیمی ممکن است کمی پیچیده و عجیب شود و احتمالا شما پیش از درست فکر کردن، حرف می زنید که چندان به نفعتان نیست. باید تلاش کنید پیش از بیرون انداختن هر کلمه ای از دهان خود درست روی آن فکر کنید و تعادل را حفظ کنید.

پیش بینی رابطه شما: روزی شاد، گرم و دوست داشتنی در انتظار شما است. اگر برای نخستین بار فردی را ملاقات کنید، مطمئن باشید بهترین لحظه های خود را با او خواهید داشت. شما با طرف مقابل خود احساس اعتماد به نفس و آرامش زیادی خواهید داشت و مکالمات شما به طرز شگفت آوری هیجان انگیز و شیرین هستند.

پیش بینی شغل شما: احساس تردیدی که در چند روز اخیر دچار آن بودید از بین خواهد رفت و با اطمینان کامل رو به جلو پیش می روید. امروز زمان مناسب برای شروع مرحله جدید از کار است. قدم های اولیه را همین امروز بردارید. پیشرفت خواهید کرد.

فال روزانه  متولدین شهریور
امروز دچار خوش بینی بسیار شیرینی خواهید بود. تنها ایراد این احساس این است که افرادی که شما برای کمک دست به سمت آنها دراز می کنید همه مسایل را کمی پیچیده و درهم می کنند. به جای پیدا کردن آرامش، دچار گیجی و عدم درک مسایل می شوید. شاید بهتر باشد همه مسایل را خودتان کنترل کنید تا احساس بهتری هم داشته باشید.

پیش بینی رابطه شما: رابطه خاص شما به طرف مقابلتان با یک مکالمه ژرف و عمیق به سویی جدید هدایت می

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید