نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

فلاسک هنري مدل Hummer ظرفيت 1 ليتر Henry Hummer Vacuum Flask

فلاسک هنري مدل Hummer ظرفيت 1 ليتر Henry Hummer Vacuum Flask

فلاسک هنري مدل Hummer ظرفيت 1 ليتر Henry Hummer Vacuum Flask 1 Liter

برای اینکه بتوانیم خارج از خانه و در زمان سفر، از یک نوشیدنی گرم مانند چای یا قهوه لذت ببریم، به فلاسکی مانند فلاسک «هنری» سری «Hummer» نیاز داریم. هنری برای تولید بدنه و عایق این محصول از استیل استفاده کرده است که باعث مقاومت و عمر بالای آن می‌شود. استفاده از استیل شرایطی ایجاد می‌کند که فلاسک در صورت افتادن، نشکند و شاید تنها فرورفتگی‌هایی روی آن به وجود بیاید. بین دو لایه‌‌ی بیرونی و داخلی استیل از گاز استفاده شده است که موجب می‌شود دمای مایعات داخل فلاسک حفظ شود و بتوانید از یک نوشیدنی تازه لذت ببرید. دری که برای این مدل در نظر گرفته‌اند، به شکل یک لیوان نیز می‌تواند استفاده شود تا به حمل لیوان اضافی نیازی نداشته باشید. تولیدکننده همراه این مدل یک کیف زیپ‌دار هم عرضه کرده است که به راحتی حمل آن کمک زیادی خواهد کرد و درعین‌حال تا حدی نیز قابلیت حفظ دمای آن را بیشتر می‌کند. فلاسک یک‌لیتری هنری سری Hummer ظرفیت طراحی و کیفیت ساخت قابل‌قبولی دارد و می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای استفاده در سفر باشد.
درست از زمانی که سر جیمز دوار اولین فلاسک را طراحی کرد و ساخت، تا به امروز فلاسک‌های متنوعی در شکل‌هایی مختلف عرضه شده است که هر کدام در نهایت برای هدف نگهداری دمای مایعات در حالت گرم یا سرد ساخته شده‌اند. فلاسک هنري سري Hummer نیز به گونه‌ای تولید شده است تا شما بتوانید با استفاده از آن و در زمان سفر از نوشیدن یک لیوان چای داغ یا آبی خنک لذت ببرید.
این فلاسک دارای بدنه‌ای مستحکم از جنس استیل بوده که از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار است تا در صورت وارد شدن ضربه یا فشار کیفیت خود را از دست ندهد. استیلی که در ساخت بدنه این فلاسک به کار رفته شده است از مقاومت زیادی در برابر زنگ‌زدگی و پوسیده‌شدن حاصل از آن برخوردار است تا در نهایت شما بتوانید از این فلاسک در محیط‌هایی مرطوب نیز به راحتی استفاده کنید.
 
 
 
 
این فلاسک در ابعاد و اندازه‌ای متناسب ساخته شده است به نحوی که شما بتوانید آن را برای استفاده راحت‌تر در زمان سفر درون کیف، ساک یا کوله‌پشتی خود قرار داده و همراه داشته باشید. این فلاسک همچنین دارای ظرفیتی مناسب برای استفاده در زمان سفر، طبیعت‌گردی و کوه‌نوردی است به نحوی که می‌توان به کمک آن نوشیدنی‌های مورد نیاز یک یا دو نفر را همراه داشت.
 
 
 
 
یکی از قابلیت‌های مهم یک فلاسک توانایی آن در حفظ دمای مایعات در حالت گرم یا سرد است. برای این که فلاسک بتواند دمای مایعات را به خوبی نگه دارد در ساخت آن از عایق استفاده می‌شود. استفاده از عایق با توجه به اصل اول ترمودینامیک باعث خواهد شد تا تبادل انرژی میان محیط بیرونی و نوشیدنی‌های محفظه داخلی انجام نشود. به همین منظور در ساخت این فلاسک از عایقی از جنس استیل استفاده شده که باعث خواهد شد تا نوشیدنی‌های شما طی مدت زمان لازم گرم یا خنک بمانند.
 
 
 
 
مجموعه موادی که در ساخت این فلاسک استفاده شده است باعث ایجاد وزنی نسبتا سبک در آن شده است. البته باید در نظر داشت که با وجود مایعات درون محفظه اصلی، وزن فلاسک شما نیز تا حدی بالاتر خواهد رفت. به همین دلیل همراه این مجموعه کیفی عرضه شده است که به شما کمک خواهد کرد تا این فلاسک را به شکلی راحت در زمان سفر جابه‌جا کنید.
فلاسک هنري سري Hummer با توجه به موادی که در ساخت آن به کار رفته شده وسیله‌ای مناسب برای استفاده در زمان طبیعت‌گردی و سفر خواهد بود. در واقع ساختار فلزی و مستحکم آن باعث شده که این فلاسک گزینه‌ای مطلوب برای استفاده در زمان سفرهای برون شهری باشد اما باید در نظر داشت که در نهایت این فلاسک نمی‌تواند برای استفاده در محیط‌هایی با هوای بسیار سرد نظیر کوهستان‌ها مناسب باشد.
                                                  

مشخصات
ابعاد: 9 × 9 × 33 سانتي‌متر
وزن خالي: 600 گرم
نوع سري: فلزی و پلاستیک
گنجايش: 1 ليتر
جنس بدنه: استیل
نوع عايق: استيل
نوع خروجي آب: ضامني
نوع دهانه: پيچ
ساير توضيحات: همراه با یک عدد کیف فلاسک زیپدار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید