هر روز!
هر روز!

فنگ شویی دفتر کار +تصاویر : اصول فنگ شویی دفتر

فنگ شویی دفتر کار +تصاویر 
 : اصول فنگ شویی دفتر

فنگ شویی دفتر کار +تصاویر
: اصول فنگ شویی دفتر کار را در ادامه مطالعه کنید :
به گزارش : فنگ شویی دفتر کار ،  با این اصول دفتر کار خود را بچینید:
 
 
برای خلق فنگ شویی مناسب در یک دفتر کار کوچک فاقد پنجره، از نکات مربوط به انتخاب رنگ در فنگ شویی استفاده کنید ، هنر فنگ شویی را وارد فضا کنید، و محل میز کار خود را برای داشتن یک فنگ شویی مناسب تغییر دهید. از همه مهم تر بر روی ایجاد یک نورپردازی مناسب، تهویه خوب، و استفاده از گل و گیاه تمرکز کنید. ایجاد یک فنگ شویی مناسب حتی در چالش برانگیزترین دفترهای کار یا خانه ها امکان پذیر است. اگر مجبورید برای ساعات طولانی در یک دفتر کار کوچک که فاقد پنجره است کار کنید، به سه نکته از فنگ شویی که در این مطلب با شما در میان می گذاریم دقت کنید.
 
بنابراین، پیش از آوردن فنگ شویی به داخل دفتر کار خود با استفاده از فواره های کوچک یا کریستال های صخره ای، مطمئن شوید که سه نکته زیر را رعایت کرده اید.
 
فنگ شویی دفتر کار +تصاویر : فنگ شویی دفتر کار +تصاویر
: فنگ شویی دفتر کار +تصاویر
 
اجرای این نکته در دفاتر کار کوچک که فاقد پنجره هستند الزامی است، زیرا ایجاد یک فنگ شویی مناسب فاقد هوای خوب و نورپردازی مناسب غیرممکن است. انجام این نکات بسیار ساده است.
 
حداقل از سه سطح نوری با تمام طیف رنگی در دفتر کار خود استفاده کنید. این امر به طرز قابل توجهی حال شما را در فضای کوچکی که از نور طبیعی بی بهره است بهتر می کند. هم چنین از رنگ های فنگ شویی برای روشن ساختن دفتر کار خود استفاده کنید و سعی کنید در طراحی داخلی آن از تعالیم فنگ شویی پیروی کنید.
 
دفتر کار خود را با گل ها و گیاهان فنگ شویی که هوا را تصفیه می کنند تزئین کنید. فقط مطمئن شوید که این گیاهان در برابر نورهای مصنوعی موجود در دفتر کار شما آسیب نمی بینند. شما هم چنین می توانید از افشانه های خوش بوکننده استفاده کنید و از روغن های گیاهی در افشانه ها استفاده کنید که نه تنها هوا را تمیز می کنند، بلکه انرژی مثبتی را نیز منتشر می کنند. برای ایجاد انرژی فنگ شویی در دفتر کار خود، از لیپتوس، نعنا، پرتقال، و رزماری استفاده کنید.
 
 
برعکس اعتقاد عمومی، یک فضای کوچک به آثار هنری با ابعاد کوچک نیازی ندارد. اگر شما یک یا دو قطعه هنری بزرگ را وارد فضا کنید و آن را در جایی مناسب نصب کنید، به سرعت متوجه تغییر در حس فنگ شویی فضای خود می شوید. هنر فنگ شویی به معنی آثار هنری گران قیمت نیست، بلکه هنری است که دارای انرژی و حس وحال مثبت است، این قطعه هنری می تواند عکس های شما باشد و یا حتی نقاشی کودکان.
 
شما هم چنین می توانید از نقاشی های دیواری که دارای صحنه هایی از طبیعت یا شهر هستند (بستگی به انرژی ای دارد که می خواهید وارد دفتر کار شما شود) استفاده کنید. نقاشی های دیواری معاصرِ باکیفیت که دارای تصاویری دلپذیر هستند می توانند یک فنگ شویی مناسب و خوب در دفتر کار شما ایجاد کنند.
 
اگر ممکن است میز کار خود را طبق تعالیم فنگ شویی در دفتر کار خود قرار دهید. این مسئله در روحیه شما تاثیر فراوانی دارد.از همه مهم تر این که، پس از ساعات طولانی کار در دفتر کاری که فاقد پنجره است، سعی کنید با قدم زدن در طبیعت، تن را به آب زدن، و یا معاشرت با دوستان، انرژی شخصی خود را بازیابی کنید.
 
چیزی که مهم است این است که کار کردن در یک فضای کوچک باعث کاهش سطح انرژی جسم شما می شود و باید این مسئله را با استفاده از عناصر نیروبخش فنگ شویی مانند آتش، آب، و چوب حل کرد و انرژی دوباره ای برای ادامه فعالیت ها کسب کرد.
 
چیدانه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید