هر روز!
هر روز!

فنگ شویی چیست؟ اصول فنگ شویی (چیدمان صحیح دکوراسیون) اتاق خواب

فنگ شویی چیست؟ اصول فنگ شویی (چیدمان صحیح دکوراسیون) اتاق خواب

فنگ شویی چیست؟ اصول فنگ شویی (چیدمان صحیح دکوراسیون) اتاق خواب •
: فنگ شویی چیست؟ اصول فنگ شویی اتاق خواب ♦️ چیدمانآشپزخانه | دکوراسیون در اتاق خواب با رعایت اصول فنگ شویی ♦️ نکات مهم برای چیدمان اتاق خواب ♦️ فنگ شویی در خانه
: فنگ شویی چیست؟ اصول فنگ شویی (چیدمان صحیحآشپزخانه | دکوراسیون) اتاق خواب •
به گزارش : فنگ شویی، فنی باستانی در چین است که برای چیدمان درست دکوراسیون از آن استفاده می شود. فنگ شویی اتاق خواب نیز یکی از کارهایی است که باید برای خواب بهتر و زندگی آرامتر، انجام داد.
سبک باستانی فنگ شویی به ما کمک می کند خانه هایمان را متوازن کرده و زندگی شادتر و موفق تری بسازیم. معمولاً بیشترین توجه را به اتاق خواب معطوف می کنیم که مکانی برای استراحت است. فنگ شویی اتاق خوابتان به شما کمک می کند احساس و استراحت خود را کنترل کنید. پس لازم است بدانید که چطور باید «چی» (Chi) را به جریان انداخته و از ورود انرژی های منفی که ممکن است وارد اتاق و حتی زندگیتان شود، جلوگیری کنید.

در اصول فنگ شویی، بهترین تاج های تختخواب، تاج های یکپارچه و محکم هستند و جنس آنها چوب یا چوب با روکش پارچه است که علاوه بر داشتن ظاهری نرم و لطیف، از انرژی مثبت فنگ شویی در اتاق خواب شما نیز محافظت می کند. هنگامی که به خواب می روید، بدنتان به مرحله بازیابی انرژی رفته و این کار را طی مراحل مختلفی انجام می دهد. بصورت ناخودآگاه، سر شما نیاز به پشتیبان، محافظت و حمایت مناسب دارد، همان طور که پشت شما به هنگام نشستن طولانی مدت روی صندلی، نیاز به این حمایت دارد.

انواع مختلفی از تشک ها در بازار موجودند. عاقلانه و با دقت، تشکی را انتخاب کنید که بهترین خواب و استراحت را برای شما فراهم آورد. بسیار ساده است؛ هر چه در طول شب بهتر بخوابید، در طول روز سالم تر و شاداب تر هستید. تشک دست دوم نخرید، هرگز نخواهید فهمید که این خوشخواب ها چه انرژی هایی را از صاحبان قبلیشان در خود ذخیره کرده اند.

برای تعادل جریان انرژی زیر تختتان، لازم است که تخت ارتفاع مناسبی از سطح زمین داشته باشد. به طور کلی، تخت هایی که زیرشان جایی برای نگه داری وسایل دارد، از لحاظ فنگ شویی تخت های نامناسبی محسوب می شوند. چون وقتی خوابیده اید، باید انرژی در اطراف بدن شما در گردش باشد و با وجود کشوها، این غیر ممکن است.

تخت خوابتان را جایی قرار دهید که بیشترین فاصله را بصورت مستقیم یا مورب از در ورودی اتاق داشته باشد، اما در امتداد آن نباشد. بهتر است تختتان در امتداد در بالکن، در حمام یا کمدهایتان نباشد چرا که در معرض گردش فراوان «چی» قرار می گیرید. بهترین کار این است که تخت را در جهت مخالف در و به گونه ای قرار دهید که بالای تخت، کنج مخالف کنجی باشد که در قرار دارد. نزدیک بودن به در ممکن است موجب شود با هر رفت و آمد غیر منتظره ای از جا بپرید. هر چه از در دورتر باشید، آمادگیتان برای مواجهه با ورود و خروج های ناگهانی بیشتر خواهد بود. به همین دلیل، اتاق خواب هم باید تا حد امکان از در ورودی خانه دور باشد. با این وجود، ایده آل است که وقتی بیدار می شوید، در ورودی اتاق در خط مستقیم دید شما قرار داشته باشد یا حداقل به آن نزدیک باشد تا این حس را به شما القا کند که بر زندگی خود کنترل دارید.

علاوه بر یک تاج تخت مناسب، لازم است دیواری مناسب و یکپارچه نیز بالای سرتان باشد. هنگامی که زیر پنجره می خوابید، انرژیتان به مرور کاهش می یابد، چرا که نه پشتیبانی کافی از سرتان انجام می گیرد و نه محافظت مناسب.

پاتختی ها را به صورت متقارن در دو طرف تخت قرار دهید تا وقتی خوابیده اید، توازن و تعادل در اطراف تخت برقرار باشد. ایده آل است که روی هر دو میز، آباژوری قرار دهید تا نور ملایمی به اتاقتان بدهند. ایده آل تر آن است که میزها به جای مربع، گرد باشند تا انرژی «چی» که به سوی شما می آید را بشکنند.

بهتر است تلویزیون یا میز تحریر بیرون از اتاق خواب باشند، تا این اتاق کاملاً به محلی برای خوابیدن و استراحت کردن تبدیل شود. اما با وجود کوچک بودن فضای اتاق ها، اگر تلویزیون یا میز تحریر در اتاق دارید، آن را تا حد امکان دور از تختخوابتان قرار دهید تا آن را تحت تاثیر انرژی منفی خود قرار ندهند. اگر می توانید از پاراوان های چوبی استفاده کنید تا فضای بیشتری بین خودتان، تلویزیون و میز ایجاد کنید.
تلویزیون میدان مغناطیسی ناسالمی دارد که ممکن است خواب شما را مختل کند و مثل یک شخص سوم پا به اتاق خوابتان بگذارد. اگر لازم است که حتما تلویزیون را در اتاق داشته باشید، تلویزیون را هنگام خواب در کمد یا کتابخانه گذاشته و در را ببندید.

آینه ها باعث بر هم خوردن خواب شما می شوند. وجود آینه در اتاق هم حس بی اعتمادی ایجاد می کند. به طور کلی، باید از گذاشتن آینه رو به روی تخت خودداری کنید، چرا که برای فضای مخصوص استراحت، انرژی بسیار زیادی دارد.

خوابیدن زیر یک لوستر سقفی ممکن است باعث ایجاد احساس فشار شود. ایجاد جریان انرژی های ناخواسته بالای تخت، خواب شما را به هم می ریزد. واقعیت این است که هیچ چیز نباید خواب شما را تهدید کند.

عکس آب یا آکواریوم را در اتاقتان نگذارید. هر نمادی از آب باعث جذب مشکلات مالی یا دزدی می شود. برای داشتن بهترین فنگ شویی، تنگ ماهی یا نقاشی هایی که آب و رودخانه در آنها نقش کلیدی دارند را از اتاق خوابتان بیرون ببرید.

گیاهان دارای حجم زیادی از انرژی «یانگ» (Yang) هستند که انرژی و فعالیت بسیار به ارمغان می آورند. پس بهتر است هنگام استراحت و خواب، گیاهی در اتاق نباشد. اگر جای دیگری برای قرار دادن گلدان ها ندارید، آنها را جایی بگذارید که وقتی در رختخواب هستید، خارج از خط دید شما باشند. در صورت داشتن بالکن، گل و گیاه مورد علاقه خود را آنجا قرار دهید.

در صورت قرار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید