بررسی خودرو
بررسی خودرو

فوستلا و هامان برای تقویت M6 متحد شدند هامان، تیونر

فوستلا و هامان برای تقویت M6 متحد شدند 
 هامان، تیونر

فوستلا و هامان برای تقویت M6 متحد شدند
هامان، تیونر معروف و با سابقه صنعت خودروسازی به همراه دیگر تیونر آلمانی صنعت خودرو یعنی فوستلا، به طور مشترک به تقویت و بروزرسانی ب.ام.و M6 پرداختند.
به طور کلی می‌توان تقویت ب.ام.و M6 را به دو بخش فیزیکی و ظریف کاری تقسیم کرد که وظیفه تغییرات فیزیکی و تقویت‌های مختلف بدنه را هامان بدست گرفته و بخش دیگر این پروژه که در نقاشی بدنه و طراحی داخلی و... خلاصه می‌شود را هم تیونر آلمانی فوستلا بدست گرفته است.
در زیر کاپوت این خودروی باواریایی شیک پوش به صورت استاندارد یک پیشرانه 560 اسب بخاری با گشتاور 680 نیوتن متری مورد استفاده قرار گرفته که با تقویت‌های صورت گرفته از سوی هامان بر روی این موتور و همچنین بروزرسانی لوکابتیبل ECU موتور در خصوص مقدار پاشش سوخت در سیلندرها، حداکثر قدرت تولیدی این محصول از 560 اسب بخار به حداکثر 650 اسب بخار و گشتاور تولیدی آن هم از 680 نیوتن متر در دور موتور 5750 دور بر دقیقه، حالا به حداکثر 850 نیوتن متر افزایش یافته است.
دیگر بخش‌های سپرده شده به هامان هم شامل قطعات فیبرکربنی مرتبط با مبحث آیرودینامیکی و همچنین قطعات بدنه خودروست که شامل قاب فیبرکربنی آینه‌ها، کاپوت جدید و برجسته تمام فیبرکربنی با دو هود بر روی آن، گلگیرهای جدید جلو و عقب با هدایت کننده‌های هوا بر روی آن‌ها، باله بزرگ نصب شده بر روی درب صندوق عقب و همچنین خروجی‌های دوبل شکیل در دو طرف سپر عقب می‌شود.
در پروژه تقویت M6 هم انتخاب رینگ‌های خودرو و چراغ‌های اصلی روشنایی و همچنین رنگ آمیزی بدنه به دستان فوستلا سپرده شده که همانطور که می‌بینید، بدنه خودرو به رنگی آبی متالیک بسیار چشم نواز درآمده و چراغ‌هایی تمام LED تاریک با لامپ‌های یخی روشنایی در دو طرف جلوپنجره نصب شده و در آخر هم رینگ‌های بزرگ 18 پره‌ای بر روی هر چهار چرخ خودرو سوار شده است. فضای داخلی کابین هم به دستان فوستلا بروزرسانی شده است، ولی تصویری از آن منتشر نشده است، لذا ما هم خبری از فضای داخلی کابین و تغییرات آن نداریم، البته ناگفته نماند که پنجره و شیشه‌های نصب شده بر روی آن هم تغییراتی را از سوی این تیونر تجربه کرده‌اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید