iTech news
iTech news

فیت بیت از ساعت هوشمند آیونیک با پشتیبانی از ویندوز

فیت بیت از ساعت هوشمند آیونیک با پشتیبانی از ویندوز

فیت بیت از ساعت هوشمند آیونیک با پشتیبانی از ویندوز رونمایی کرد
فیت‌بیت در ده سال گذشته محصولات مختلفی را در حوزه‌ی ردیابی فعالیت‌های ورزشی تولید کرده که از جمله برخی جدیدترین گجت‌های این شرکت می‌توان به Surge، Blaze و Charge 2  hahvi  کرد. این سه محصول را در واقع می‌توان در دسته‌ی ساعت‌های هیبریدی هوشمند/نظارت بر فعالیت‌های ورزشیِ‌ جای داد. حال این کمپانی رسما از اولین ساعت هوشمند پرچمدار خود به‌نام فیت‌بیت آیونیک رونمایی کرده است؛ محصولی که از سیستم عامل اختصاصی فیت‌بیت اواس بهره می‌برد.امکانات جدید فیت‌بیت آیونیک

فیت‌بیت وعده داده که ساعت هوشمند فیت‌بیت آیونیک قابلیت‌های کاربردی موجود در محصولات قبلی این کمپانی از جمله نظارت بر فعالیت‌های ورزشی، نظارت بر خواب و غیره را به کاربران ارائه می‌کند و علاوه بر این ویژگی‌ها، امکانات جدیدی نیز به آیونیک اضافه شده است.
حالت تمرین شنا: می‌توان از فیت‌بیت آیونیک تا عمق ۵۰ متری آب استفاده کرد بدون اینکه مشکلی برای این محصول ایجاد شود. این یعنی شما می‌توانید بدون نگرانی و در حالی که آیکونیک را روی دست خود بسته‌اید، در استخر شنا کنید. این ساعت هوشمند در هنگام شنا، مواردی مثل دورها، مدت زمان شنا و کالری‌های مصرفی را اندازه می‌کند.
مربی فیت‌بیت: فیت‌بیت آیونیک، یک برنامه‌ی تمرینی پویا را روی مچ دستتان ارائه می‌کند و گفته شده که این برنامه با توجه به بازخورد کاربر با شرایط وی مطابقت پیدا می‌کند. این دستگاه یک برنامه‌ی تمرینی پویا و سه برنامه‌ی تمرینی ثابت در اختیار افراد قرار خواهد داد. همچنین می‌توان با استفاده از اشتراک پریمیوم جدید فیت‌بیت، به برنامه‌های تمرینی اضافه دسترسی پیدا کرد. هزینه‌ی مشترک شدن در سرویس پریمیوم فیت‌بیت ۷.۹۹ دلار در ماه یا ۳۹.۹۹ دلار در سال است.
Run Direct: این ویژگی باعث می‌شود تا به محض خارج شدن از محل خانه و شروع دویدن، جی‌پی‌اس ساعت هوشمند آیونیک فعال شود. شما می‌توانید گوشی هوشمندتان را در خانه جا گذاشته و به طور لحظه‌ای و زنده به سرعت و مسافت طی شده نظارت داشته باشید. آیکونیک همچنین در مواقعی که دویدن را برای یک استراحت کوتاه متوقف کرده‌اید، ثبت آمار مربوطه را متوقف می‌کند و پس از اینکه مجددا دویدن را آغاز کنید، عملیات نظارت و ثبت آمار ادامه خواهید یافت.
فضای ذخیره‌سازی داخلی: فیت‌بیت آیونیک به ۲.۵ گیگابایت حافظه‌ی داخلی ذخیره‌سازی مجهز شده که می‌توان برای ذخیره کردن موسیقی و دانلود مستقیم اپلیکیشن‌ها از آن بهره برد. علاوه بر این می‌توان هدست‌های بلوتوث را به طور مستقیم به فیت‌بیت آیونیک متصل کرد و این یعنی برای پخش موسیقی در هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی، دیگر نیازی به همراه داشتن یک گوشی هوشمند نخواهید داشت. از دیگر ویژگی‌های این ساعت هوشمند می‌توان به پشتیبانی از اشتراک‌های پریمیوم سرویس پاندورا اشاره کرد. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا لیست پخش آهنگ‌های مورد علاقه‌ی خود را به طور مستقیم روی ساعت هوشمند آیونیک دانلود و پخش کنند و بدین منظور نیازی به هیچ گوشی هوشمندی ندارد.
فیت‌بیت پِی: ساعت هوشمند فیت‌بیت آیونیک به ان‌اف‌سی مجهز شده است. کاربران می‌توانند با بهره بردن از این ویژگی، از مزایای فیت‌بیت پی بهره ببرند. بدین ترتیب می‌توان فقط با یک تپ ساده روی ساعت هوشمند آیونیک، پرداخت‌های مورد نظرتان را با کارت‌خوان‌های پشتیبانی شده انجام دهید.
نوتیفیکیشن‌های هوشمند:‌ فیت‌بیت آیونیک می‌تواند نوتیفیکیشن‌های مربوط به تماس‌های صوتی، پیام‌های متنی، تقویم و همچنین نوتیفیکیشن‌های بسیاری از اپلیکیشن‌های شخص‌ثالث مثل فیسبوک، جیمیل، اینستاگرام، اسلک و حتی اسنپ‌چت را به کاربر نشان دهد.
فناوری تشخیص ضربان قلب بهبود یافته: فیت‌بیت فناوری تشخیص ضربان قلب خود موسوم به پیورپلاس را در ساعت هوشمند جدیدش بهبود بخشیده است. بدین ترتیب این محصول می‌تواند ضربان قلب کاربر را در هنگام دوچرخه‌سواری یا دویدن با دقت بیشتری ردیابی کند. هرچه میزان اندازه‌‌گیری ضربان قلب دقیق‌تر باشد، اطلاعات مربوط به اندازه‌گیری کالری‌های مصرفی با دقت بالاتری ثبت خواهد شد و در نتیجه کاربر یک دید بهتر و کامل‌تر از وضعیت تمرینات خود به‌دست خواهد آورد.
سنسور جدید: فیت‌بیت آیونیک به یک سنسور Sp02 مجهز شده که با استفاده از آن می‌توان سطح اکسیژن موجود در خون را اندازه گرفت. بر اساس اعلام فیت‌بیت، این سنسور می‌تواند به ردیابی بهتر ریتم‌های خواب کمک کند.
عمرباتری چند روزه: فیت‌بیت در بیانه‌ی خود اعلام کرده که با هربار شارژ کامل آیونیک می‌توان تا ۴ روز به طور معمولی از آن استفاده کرد. البته در صورتی که جی‌‌پی‌اس یا پخش موسیقی به طور دائم فعال باشد، عمر باتری این محصول به ۱۰ ساعت کاهش پیدا خواهد کرد. مسلما عمرباتری این محصول برای هر کاربر با توجه به نوع استفاده‌ی وی می‌تواند متغییر باشد. سیستم عامل فیت‌بیت اواس

فیت‌بیت در کنار معرفی ساعت هوشمند آیونیک، از سیستم عامل اختصاصی خود موسوم به فیت‌بیت اواس نیز رونمایی کرد. فیت‌بیت خود این سیستم‌ عامل جدید را توسعه داده است. شکی نیست که خریداری شدن استارتاپ پِبِل در ساخت فیت‌بیت اواس به کمپانی فیت‌بیت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید