بررسی خودرو
بررسی خودرو

فینالیست‌های برترین خودروهای جهان در 2016 چندی پیش فینالیست های

فینالیست‌های برترین خودروهای جهان در 2016 
 چندی پیش فینالیست های

فینالیست‌های برترین خودروهای جهان در 2016
چندی پیش فینالیست های برترین خودروی سال 2016 اروپا را معرفی کردیم و گفتیم که نتیجه این مسابقه در نمایشگاه ژنو امسال که حدوداً یک ماه دیگر برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد. حال اگر این لیست را نادیده بگیریم، به لیستی معتبرتر می‌رسیم که توسط 73 روزنامه نگار بین المللی فعال در صنعت خودرو آماده شده تا برترین خودروهای سال 2016 جهان تعیین شوند.
در این مرحله، هیئت داوران متشکل از 73 روزنامه نگار بین المللی، فینالست‌های برترین خودروهای سال 2016 را با یک نگاه کلی که شامل عملکرد، طراحی، مشخصات فنی، امکانات و قیمت تمام شده آن می‌شود، ارائه کرده‌اند که شامل آئودی A4، ب ام و X1، هیوندای توسان، جگوار XE، لندروور دیسکاوری اسپرت، مزدا CX-3، مزدا MX-5، مرسدس بنز GLC، اشکودا سوپرب و تویوتا پریوس می‌شوند تا در رقابتی نفس‌گیر، در یکی دو ماه آینده 3 خودروی برتر سال 2016 از میان این لیست انتخاب شود.
جدای از لیست کلی، 73 خبرنگار بین المللی لیست‌های جداگانه‌ای را هم ارائه کرده‌اند که به کلاس‌های مختلف خودروها باز می‌گردد. در این بین 5 خودرو از کلاس خودروهای لوکس معقول به فینال راه یافته‌اند که شامل آئودی Q7، ب ام و سری 7، جگوار XF، مرسدس بنز GLE کوپه و ولوو XC90 می‌شود.
در لیست خودروهای "با عملکرد بالا در مقایسه با مشخصات فنی" هم آئودی R8، شورلت کامارو، هوندا سیویک تایپ R، مرسدس بنز AMG C63 کوپه و رنجروور اسپرت SRV به رقابت خواهند پرداخت.
در لیست مدعیان برترین طراحی خودروهایی نظیر کادیلاک CT6، مزدا CX-3، مزدا MX-5، جگوار XE و لندروور دیسکاوری اسپرت دیده می‌شود، البته این لیست کمی شاید عجیب انتخاب شده و خودروهای زیادی را می‌توان معرفی کرد که در طراحی ظاهری حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.
در آخر هم باید گفت که برندگان لیست‌های مذکور، در 24 مارس سال جاری میلادی و در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی اتومبیل نیویورک 2016 معرفی خواهند شد. به نظر شما کدامیک از خودروهای درون لیست عنوان بهترین خودروی سال در کلاس خود را بدست خواهند آورد؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید