مسیر سبز
مسیر سبز

قتل باجناق در هواخواهی از همسر روزنامه قانون: مرد

قتل باجناق در هواخواهی از همسر
روزنامه قانون: مرد سنگدل که باجناق تازه دامادش را با چاقو به قتل رسانده بود روز دادگاه ادعا کرد که خواهر زنش باعث تمامی اختلافات بود.

 عصر روز دوم اسفندماه سال 90 ماموران کلانتری 15 باقر آباد برای بررسی یک مورد درگیری به خانه ای در قرچک ورامین اعزام شدند.با حضور ماموران مشخص شد مردی 40 ساله به نام پیمان  ، با جناق تازه دامادش به نام مجتبی را در جریان یک درگیری با ضربات چاقو از پا در آورده است.با انتقال جسد مجتبی به پزشکی قانونی پیمان دستگیر و برای تحقیق بیشتر به اداره آگاهی منتقل شد.

 پیمان در اداره آگاهی اعتراف کرد که مجتبی را بر سر اختلافی که با او داشت به قتل رسانده است.با اعتراف پیمان پرونده این  باجناق کشی تشکیل و پس از تایید قرار مجرمیت و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

صبح دیروز در جلسه ای به ریاست قاضی نورا...عزیزمحمدی و 4 قاضی مستشار به اين پرونده رسیدگی شد.پس از قرائت کیفر خواست از سوی نماینده دادستان، پدر،مادر و همسر مجتبی به عنوان اولیای دم شکایت خود را عنوان و از دادگاه تقاضای قصاص کردند.سپس قاضی عزیز محمدی پس از آنکه اتهام مباشرت در قتل عمد را به پیمان تفهیم کرد از او خواست در جایگاه حاضر شود و از  خودش دفاع کند.

پیمان نیز در دفاع از خودش گفت:«اتهام قتل عمد را قبول ندارم چون اصلا عمدی نبود.ما اختلاف داشتیم و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم اما من نمی خواستم از قبل او را بکشم.مشکل اصلی من خواهر زنم بود.او مسبب تمامی مشکلات و اختلافات شده بود.خواهر زنم و شوهرش اصرار داشتند خانه ای را که من در آن زندگی می کردم را نصف کنند و هر کس سهم خودش را بردارد.من از آنها تقاضای مهلت کردم ولی آنها گوش نمی کردند.آن روز هم بنا به خانه آورده بودند تا تیغه بکشد.

 در حالی که اسباب و لوازم من در خانه بود و هنوز جایی برای زندگی پیدا نکرده بودیم.من به مجتبی اعتراض کردم اما او در جواب فحاشی کرد.با هم درگیر شدیم و زد و خورد کردیم اما او یک مشت به صورت زنم زد.سر همین موضوع خیلی عصبانی شدم.تا حدی که رفتم و یک چاقو از بین لوازم پیدا کردم.مجتبی به من گفت اگر مردی بزن.من هم یک ضربه به سمتش پرتاب کردم اما جلو آمد و ضربه چاقو مستقیم به سینه اش فرو رفت.»

قضات دادگاه پس از شنیدن اظهارات متهم و وکیل مدافع  او برای صدور حکم وارد شور شدند  و برای پیمان حکم قصاص صادر کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید