مسیر سبز
مسیر سبز

قتل شوهر با همدستی مرد غریبه اواسط تیرماه زنی جوان

قتل شوهر با همدستی مرد غریبه 
 اواسط تیرماه زنی جوان

قتل شوهر با همدستی مرد غریبه
اواسط تیرماه زنی جوان به نام مهناز به پلیس کازرون خبر داد، شوهرش به طرز مرموزی به قتل رسیده است. زمانی که ماموران در خانه‌ این زن حاضر شدند، جسد مرد 28ساله به نام حمید را که غرق در خون روی زمین افتاده‌ بود، مشاهده کردند. جراحات روی بدن این مرد نشان می‌داد او با ضربات متعدد و پی‌درپی جسمی برنده کشته‌ شده ‌است.

در حالی که به نظر نمی‌رسید قاتل یا قاتلان برای ورود به قتلگاه با مانعی مواجه شده باشند و از سویی نشانه‌ای نیز مبنی بر سرقت از خانه حمید وجود نداشت، به دستور بازپرس جنایی، پرونده جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

مهناز در اولین بازجویی‌ها گفت: «من برای انجام کاری خانه را ترک کرده‌ بودم و حمید در منزل ‌بود. وقتی برگشتم دیدم حمید غرق در خون در خانه ‌افتاده است. با دیدن این صحنه شوکه شدم و بعد از چند لحظه که به خودم آمدم با پلیس تماس گرفتم.»

زن جوان گفت: «از روابط کاری شوهرش خبر ندارد و به کسی هم مظنون نیست.»

با توجه به اینکه هیچ سرنخی در این بازجویی‌ها به دست نیامد، پلیس تصمیم گرفت زندگی شخصی حمید را مورد بررسی قرار دهد. در این مرحله فاش شد مقتول مدتی بعد از زمان ازدواجش با مهناز دچار اختلاف شده و آنها درگیری‌های زیادی داشتند. حتی زن جوان چند بار به حالت قهر خانه‌اش را ترک کرده و بعد از مدتی دوباره برگشته‌ بود.

این اطلاعات پلیس را به همسر قربانی ظنین کرد به همین خاطر مهناز برای دومین مرتبه پشت میز بازجویی نشانده شد. او اتهام قتل همسرش را انکار کرد و گفت هیچ اطلاعی از چگونگی قتل ندارد، به‌رغم این انکارها، تحقیق از وی ادامه یافت تا اینکه او بعد از چندین روز بازجویی لب به اعتراف گشود و توضیح داد چطور با یک مرد افغان نقشه قتل شوهرش را کشیده ‌است.

مهناز گفت: از وقتی با شوهرم ازدواج کردم، با او اختلافات شدیدی داشتم. نمی‌دانستم باید چه‌کنم خیلی ناراحت بودم. مخالفت‌های من با کارهای شوهرم فایده‌ای نداشت و او من را اذیت می‌کرد. رفتارهای حمید طوری بود که دیگر زندگی کردن برایم معنایی نداشت. تلاشم برای اینکه شوهرم را تغییر دهم و زندگی‌ام عوض شود، فایده‌ای نداشت. شرایط خانوادگی‌ام هم طوری نبود که بتوانم از شوهرم جدا شوم. بالاخره تصمیم گرفتم شوهرم را به قتل برسانم. خودم نمی‌توانستم این کار را بکنم و به یک همدست احتیاج داشتم. به همین خاطر با مردی افغان به نام نورمحمد ارتباط برقرار کردم. مدتی که گذشت به او گفتم می‌خواهم شوهرم را بکشم و نمی‌توانم با او زندگی کنم. برای او توضیح دادم شوهرم چه کارهایی می‌کند و من چقدر از دستش عذاب می‌کشم، همین حرف‌ها بود که باعث شد نورمحمد قبول کند حمید را به قتل برساند. نقشه را طراحی کردیم و قرار شد نورمحمد به خانه من بیاید.

متهم ادامه داد: «زمان قرار من در را بازکردم و نورمحمد وارد ‌شد. بعد با کمک من شوهرم را به قتل رساند. او چاقوی تیزی داشت و با آن چاقو به شوهرم ضربه زد و جانش را گرفت. بعد از اینکه نقشه‌مان را اجرا کردیم، طبق قرار نورمحمد خانه‌ را ترک کرد و من بعد از اینکه خودم را مرتب کردم، با پلیس تماس گرفتم و گفتم جسد شوهرم را در خانه پیدا کرده‌ام.

این زن درباره همدستش نیز گفت: «من از نورمحمد خبری ندارم، قرار بود او بعد از قتل از کازرون فرار کند اما اصلاً نمی‌دانم به کجا رفته است.»

بنا بر این گزارش، پلیس با توجه به اعترافات مهناز تحقیقات گسترده‌ای را برای بازداشت نورمحمد آغاز کرده اما هنوز ردپایی از این مرد به دست نیامده است.

منبع: خبرآنلاین
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید