مطالب جالب!
مطالب جالب!

قطعه قطعه شدن مادر توسط پسر 19 ساله اش

قطعه قطعه شدن مادر توسط پسر 19 ساله اش

قطعه قطعه شدن مادر توسط پسر 19 ساله اش
لکه‌های خون در حمام نشان می‌داد که او در وان پیکر مادرش را مثله کرده است. اعضای خانواده این قاتل 19 ساله می‌گویند: او در چند وقت اخیر از لحاظ روحی دچار مشکل شده بوده و پس از مرگ نامزدش در حادثه رانندگی تعادل روانی‌اش را از دست داده بوده.
مویس مراز اسپینوزا همراه مادرش آملیا در میوود در حومه شهر لس آنجلس زندگی می‌کرده است. همسایگان این خانواده می‌گویند در یک هفته گذشته خانم آملیا را ندیده بودند. برایان الیاس یکی از بازپرسان این پرونده می‌گوید:« پسری جوان خودش را به ماموران معرفی کرد و گفت مادرش را کشته.پس ازاین اعتراف ما قسمت‌هایی ازجسد یک زن تکه تکه شده را در محل جنایت پیدا کردیم.»
اسپیونزا به خاطر قتل مادرش در بازداشت به سر می‌برد. یکی از اعضای این خانواده که نامش فاش نشده در این باره گفته است:« من می‌دانستم که او بالاخره یا به خودش آسیب خواهد رساند یا فرد دیگری را قربانی خواهد کرد اما هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم او مادرش را به قتل برساند. او تمام عمرش برای اینکه بتواند مویس را بزرگ کند کار کرده بود.این جنایت واقعا وحشتناک است. مویس به خاطر مرگ نامزدش دچار بیماری روحی شده بود و همه این مسئله را می‌دانستند.»
مویس مراز اسپینوزادر حال حاضر تحت معاینات روانپزشکی قرار دارد تا مشخص شود آیا او به خاطر مشکلات روانی دست به این کار زده است یا خیر؟ تحقیقات پلیس در این زمینه هنوز ادامه دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید