مسیر سبز
مسیر سبز

قطع برق و خاموشی اسکوربورد ورزشگاه مهر: از سری

قطع برق و خاموشی اسکوربورد ورزشگاه
مهر: از سری رقابت های هفته دوم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در ورشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند تا در دومین هفته از لیگ تیم های قهرمان و نائب قهرمان لیگ برتر فصل قبل دیداری فینال گونه را برگزار کنند.

یکی از مواردی گه تعجب همگان را در این بازی برانگیخت چمن بی کیفیت و نامناسب ورزشگاه الغدیر بود که در برخی نقاط زمین اصولا چمنی وجد نداشت و تلی از خاک ایجاد شده است این در حالی است که ورزشگاه الغدیر در نیم فصل دوم فصل قبل لیگ برتر به صورت رسمی مورد بهره برداری تیم های خوزستانی قرار گرفت که در ان زمان کیفیت مناسبی داشت.

ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و فولاد خوزستان در يک هواي بسیار گرم برگزار شد و تماشاگران استقبال کمي از اين بازي داشتند. انتظار مي رفت از اين ديدار نيز مانند ساير بازي هاي اين دو تيم استقبال خوبي شود ولي گرماي هوا و بعد مسافت باعث شد از اين ديدار استقبال خوبي نشود.

مشکلات عمده و البته همیشگی تماشاگران از قبيل پارک وسايل اياب و ذهاب و آب اشاميدني در اين بازي نيز به چشم مي خورد. برخي از افراد آب اشاميدني را در پلاستيک به تماشاگران مي فروختند.

پيش از اغاز بازي نيز به احترام شهداي غزه يک دقيقه سکوت در ورزشگاه اعلام شد

در ابتداي بازي داور ميدان به پيراهن سفيد دراگان اسکوچيچ سرمربی کروات تیم فوتبال فولاد خوزستان به دليل شباهت آن با بازيکنان پرسپوليس ايراد گرفت در حالي که علی دايي سرمربی تیم پرسپولیس نيز با تي شرت سفيد در کنار زمين بود.

قطعي برق نيمي از ورزشگاه نيز يکي ديگر از نکات حاشيه بود. اسکوربرد و چند اتاق خبرنگاران برق نداشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید