مسیر سبز
مسیر سبز

قلعه نویی به حاجی: مجیدی بیاید تماشا: «فرهاد مجیدی به

قلعه نویی به حاجی: مجیدی بیاید 
 تماشا: «فرهاد مجیدی به

قلعه نویی به حاجی: مجیدی بیاید
تماشا: «فرهاد مجیدی به استقلال برمی گردد؟»، «قلعه نویی اجازه می دهد فرهاد به استقلال بیاید؟» اینها سوالاتی است که ذهن هواداران استقلال را بعد از مصاحبه چند روز پیش مجیدی با سایت گل در تمرینات درگیر کرده.

مجیدی در آن گفت و گو ادعا کرده بود: «استقلال خانه من است اما کسی از این خانه هنوز با من تماس نگرفته». تا پیش از این قلعه نویی به دلیل مشکلات قبلی و احتمال حضور انصاری فرد در استقلال چندان تمایلی برای بازگشت مجیدی نداشت و حتی تلاش های اطرافیان هم نتوانسته بود او را راضی کند.اما بعد از تمرین روز یکشنبه استقلال، ورق برگشت. پس از اینکه انصاری فرد با پرسپولیس بست، دیگر قلعه نویی هم گویا کوتاه آمده. شنیده می شود قلعه نویی در تماس تلفنی به فتح الله زاده گفته: «با مجیدی تماس بگیرید و با او برای فصل بعد مذاکره کنید».

سوال اصلی اینجاست که چگونه موضع قلعه نویی نسبت به مجیدی عوض شد؟ در تمرینات یکی دو روز گذشته استقلال هر کسی می دید که هواداران استقلال از او درخواست می کنند که اجازه بدهد فرهاد به استقلال برگردد.

مسئله دیگر این است که بعد از تمرین روز یکشنبه، مسئولان استقلال که ناراحتی هواداران استقلال را بابت نیامدن انصاری فرد و پرسپولیسی شدن او به وضوح می دیدند، خواستند موافقت قلعه نویی را برای بازگشت مجیدی بگیرند تا از فشار انتقادات هواداران شان در امان بمانند.

خود قلعه نویی هم متوجه این موضوع شد و به باشگاه اعلام کرده که با این بازیکن تماس بگیرند. با این حساب قرار است مجیدی امروز به تهران بیاید و این موضوعی است که مدیرعامل استقلال هم آن را تایید می کند.

فتح الله زاده به فارس گفت: «این بازیکن سه شنبه به تهران می آید و با او مذاکره می کنیم تا در صورت مهیا شدن شرایط، او به استقلال بازگردد». بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال می تواند به نفع مدیران این تیم باشد و آنها با حضور کاپیتان، روی همه شکست های نه چندان کم تعدادشان در بازار نقل و انتقالات را بپوشانند.

البته در این میان گروهی هم معتقدند که همه داستان قلعه نویی و مجیدی یک بازی رسانه ای است و طرفین فقط می خواهند حسن نیت شان را به استقلال نشان داده و هواداران را فریب بدهند ولی در اصل نه قلعه نویی و نه مجیدی، کوچک ترین تمایلی به کار کردن در کنار هم در استقلال فصل بعد ندارند. در واقع آنها می خواهند وجهه خودشان را نزد هواداران بالا ببرند و فشار را از روی خودشان برداشته و به طرف مقابل منتقل کنند اما هیچ کدام نمی تواند با دیگری کار کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید