هر روز!
هر روز!

قهوه سبز یک منبع مهم برای کاهش وزن قهوه سبز

قهوه سبز یک منبع مهم برای کاهش وزن قهوه سبز

قهوه سبز یک منبع مهم برای کاهش وزن
قهوه سبز یک منبع مهم برای کاهش وزن : قهوه سبز یک منبع مهم برای کاهش وزن
: قهوه سبز یک منبع مهم برای کاهش وزن
: در اکتبر ۳۱۰۲ شایعه جنجال برانگیزی در خصوص عصاره قهوه سبز که در جنگ با برآمدگی شکم معجزه می کند، همه جا پخش شد.بعد از پخش آن از برنامه تلویزیونی دکتر اُوز، میلیون ها نفر آن را به عنوان قرص معجزه آسای قرن می شناسند و باعث خوشحالی بسیاری از افرادی شد که هر روز با اضافه وزن خود دست به گریبانند. چه انتظاری باید از دانه قهوه سبز داشته باشیم؟
به گزارش : مطمئن هستم که از قرص های مختلف لاغری خسته شده اید که حرف ها و قول های بسیاری به شما می دهند اما هیچ کدام را برآورده نمی کنند. پس به شما می گویم که چه انتظاراتی باید از دانه قهوه سبز داشته باشید:
چربی سوزی قوی، کاهش اشتهای موثر، سریع الاثر و نتیجه ثابت شده، کاهش وزن باور نکردنی، انرژی دهنده در طول روز و بدون اثرات منفی. دانه قهوه سبز تاثیرگذارتر از دیگرمحصولات است. بیشترمحصولات موجود در بازار عصاره شان را از مواد دیگر شیمیایی می گیرند. این کار را برای کم کردن هزینه شان انجام می دهند اما تاثیر گذاری شان را نیز کاهش می دهند.
دانه قهوه سبز توسط پزشکان نیز توصیه می شود، به شرطی که به موارد زیر توجه کنید:
۱٫بیشتر از ۹کیلوگرم هر ماه وزن از دست ندهید.
۲٫غذا خوردن را فراموش نکنید. حداقل روزی ۳ وعده غذا بخورید.
۳٫ورزش سبک خود را ادامه دهید و آن را زیاد نکنید.
فواید قهوه سبزبرای سلامت و تندرستی
قهوه سبز فواید بسیاری دارد. قهوه سبز برای کاهش وزن در روندی سالم و بدون مضرات کار خود را انجام می دهد.مقدار بالای کلوروژنیک اسید در قهوه سبز به کم شدن چربی بدن توسط افزایش سوخت و ساز بدن و استفاده از چربی ذخیره شده در بدن کمک می کند. تحقیقات بسیار زیادی روی عصاره قهوه سبز انجام شده است که به عنوان یک منبع مهم برای کاهش وزن شناخته می شود.
این تحقیقات نشان دادند که کلوروژنیک اسید موجود در قهوه سبز ۴۵درصد به کاهش جذب چربی ای که در غذای مصرفی وجود دارد و تحریک متابولیسم کمک می کند.آنتی اکسیدان اصلی در عصاره قهوه سبز یعنی اسید کلوروژنیک، در آزاد شدن آنزیم G6P به وجود می آید که به طور محسوسی در تعادل قند خون نقش اساسی ایفا می کند، در نتیجه برای دیابتی ها دریافت این مکمل می تواند مفید باشد. همچنین دیابتی ها می توانند از کاهش وزن شان که با استفاده از قهوه سبز به وجود می آید فواید زیادی ببرند. اسید کلوروژنیک، ترکیب اصلی قهوه سبز،یک آنتی اکسیدن طبیعی بسیار قوی است که با رادیکال های آزاد موجود در خون می جنگد. تاثیر آن روی روند پیری و بهتر شدن جریان خون و سفت شدن ماهیچه ها است. این تنها یکی از دلایلی است که این تحقیق بسیار جالب است. بر اساس تحقیقاتی که در مورد چاقی، بیماری دیابت و مشکل در سوخت وساز بدن انجام شده است، قهوه سبز اولین ماده ای است برای کاهش وزن که سر قول های خود ایستاده است.
در یک تحقیق که اخیرا در روزنامه تایمز ایالات متحده به چاپ رسید، داوطلبانی که قهوه سبز را مصرف می کردند به مدت ۱۲ هفته مورد بررسی قرار گرفتند.آنها به طور میانگین ۵/۸ کیلوگرم وزن کم کردند.این مقدار ۱۶درصد از کل چربی بدن شان و۵/۱۰درصد از کل وزن​شان بود. اما بخش جالب توجه جریان این بود که این داوطلبان هیچ تغییری در روند زندگی و تغذیه روزانه شان ندادند. تکرار می کنم این افراد ۵/۸ کیلوگرم را بدون گرفتن رژیم و ورزش اضافه بر برنامه عادی شان، کم کردند. تا امروز، دانه های قهوه سبز، تاثیرگذارترین سلاح در مبارزه با چاقی و کمک به کاهش وزن هستند. امکان ندارد بتوانید راه حل دیگر بهتری برای کاهش وزن خود پیدا کنید.
چگونه عصاره قهوه سبز بر کاهش وزن تاثیر می گذارد؟
عصاره قهوه سبز از جذب شدن قند درون نشاسته غذاها جلوگیری می کند همچنین کالری دریافتی را به خصوص بعد از خوردن غذا کاهش می دهد. از طریق جلوگیری از جذب گلوکز، هم BMIو هم چربی بدن کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین اسید کلوروژنیک از جذب چربی در روده جلوگیری می کند و متابولیسم چربی را در کبد افزایش می دهد. دانه قهوه سبز اشتها را کم می کند،
متابولیسم را افزایش می دهد و چربی سوزی را سریع تر می کند. با سوزاندن چربی، عضلات​تان به طور طبیعی بیشتر مشخص می شوند و البته قهوه سبز به دفع سموم بدن کمک می کند
 
منبع arayeshik.com/
 
 
 
 
کاهش وزن بدون گرسنگی,روش کاهش وزن سریع,روش کاهش وزن سریع,روش کاهش وزن بعد از زایمان,روش کاهش وزن با تردمیل,روش کاهش وزن در دوران شیردهی,روش کاهش وزن …

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید