هر روز!
هر روز!

لوازم خانگی برند کریستالی سواروسکی : لوازم خانگی برند کریستالی

لوازم خانگی برند کریستالی سواروسکی : لوازم خانگی برند کریستالی

لوازم خانگی برند کریستالی سواروسکی
: لوازم خانگی برند کریستالی سواروسکی
برند کریستالی سواروسکی (Swarovski) اولین مجموعه لوازم خانگی خود را با طرح هایی از نام ها و برندهای معاصر طراحی مانند «را اجز» (Raw Edges)، آلدو بکر (Aldo Bakker) و زاهاحدید، رونمایی کرده است.

به گزارش : لوازم موجود در مجموعه خانگی سواروسکی که با نام مجموعه هوم رونمایی شد، شامل طراحی هایی متنوع از گلدان، جاکتابی و جاشمعی تا یک دست مهره های شطرنج با تم معماری می شود که به گفته این آتلیه طراحی در واکنش به «علاقه جهانی و تقاضای مشتریان برای اشیای خانگی با طراحی مد» عرضه شده اند.

زاهاحدید معمار سرشناس عراقی که ماه گذشته و به طور ناگهانی از دنیا رفت نیز یک طرح ترکیبی از جنس کریستال و فلز در این مجموعه گنجانده است که شکلی از چند ستون دارای انحنا بوده و با اشاره به «روند کریستال سازی در حال رخداد در طبیعت» طراحی شده است.

از زمان مرگ حدید در ماه گذشته بسیاری از برندهای مختلف در مراسم هایی به او ادای احترام کردند و بسیاری از طراحی های او در عرصه های مختلف اکنون در هفته مد میلان به نمایش گذاشته شده است.

در این مجموعه استودیوی طراحی «را اجز» نیز یک دست ظرف را طراحی کرده است که نماد اولین همکاری این مرکز طراحی با برند سواروسکی است. این قطعات با استفاده از یک تکنیک خاص پرینت کریستال با جت لیزر ساخته شده و درون بدنه شان الگوهای رنگی ایجاد شده که با استفاده از قطعات کریستالی رویی، پوشانده می شوند.

فردریکسون استالارد (Frederikson Stallard) نیز قطعاتی به شکل جاشمعی، گلدان و پارچ با الهام از شکل کریستال خام طراحی کرده است و آلدو بکر نیز گلدان هایی را با استفاده از تضاد قطعات کریستالی و مرمر طراحی و به این مجموعه اضافه کرده است.

دانیل لیبسکیند (Daniel Libeskind)، معمار شناخته شده نیز یک مجموعه مهره شطرنج را با الهام از شکل ساختمان های خودش طراحی کرده است. صفحه این شطرنج نیز با تصویر نقشه شهرهای میلان و نیویورک تزئین شده و مدل های معماری مینیاتوری روی آن نیز از جنس بتون، مرمر، نقره و کریستال ساخته شده اند.

جاشمعی های طراحی شده توسط کیم توم نیز از پایه هایی از جنس فولاد ضدزنگ تشکیل می شود که روی آنها جاشمعی هایی از جنس کریستال قرار گرفته است. توماس آلونسو نیز مجموعه ای از سینی ها و ظرف ها را در این مجموعه طراحی کرده است که ظاهری رنگی و درخشان دارند.

جاکتابی های این مجموعه که حاصل هنر ران آراد است با الهام از یک مجموعه حروف طراحی شده برای همین برند، طراحی شده اند. بسیاری از طرح های این مجموعه از تکه های ریز کریستال طراحی شده اند که اشاره به فضای کهکشانی و شکل ستارگان در آن دارد.
مدآنلاین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید