هر روز!
هر روز!

لیست بهترین فیلم های کارآگاهی هیجان انگیز : لیست بهترین

لیست بهترین فیلم های کارآگاهی هیجان انگیز : لیست بهترین

لیست بهترین فیلم های کارآگاهی هیجان انگیز
: لیست بهترین فیلم های کارآگاهی هیجان انگیز
برخی از فیلم های کاراگاهی هستند که شما نمی توانید تا لحظه های آخر فیلم اصل ماجرا را مطلع شوید. ما به شما این فیلم ها را معرفی می کنیم. برخی فیلم ها اینقدر جذاب هستند که هنگام تماشایشان حتی دوست ندارید یک صحنه را هم از دست بدهید و این تمایل را درتان ایجاد میکنند که بخواهید قبل از اینکه بازیگران کاری بکنند خودتان حدس بزنید.
 
به گزارش : اگر از طرفداران این دست فیلم ها هستید امروز در بدونیم لیستی ارزشمند از فیلم های کارآگاهی را به شما معرفی میکنیم که دیدنشان حسابی مشغولتان خواهند کرد.
 
The Life of David Gale ( 2002 )

بتسی بلوم روزنامه نگاری است که با دیوید گیل پرفسوری مشهور و مخالف سرسخت اعدام مصاحبه ای انجام می دهد. دیوید گیل محکوم به قتل یک فعال اجتماعی است و در سه روز آینده قرار است که اعدام شود. بتسی هرچه بیشتر با پرفسور ارتباط برقرار می کند بهتر درک می کند زندگی او در دستانش است و باید ثابت کند که گیل بی گناه است. این فیلم بسیار دراماتیک است و پایان غافلگیرکننده برایتان دارد.
 
Trance ( 2013 )

در طول یک دزدی سیمون که کارمند یک حراجی است از ناحیه سر آسیب می بیند و در حالی که فراموشی گرفته در بیمارستان به هوش می آید. تنها او می داند نقاشی که میلیون ها دلار ارزش دارد کجاست. تابلو نه داخل صندوق است نه در دتسان سارقین. سارقان نقاشی سیمون را می دزدند اما جوابی نمی توانند از او بگیرند.
 
آنها یک متخصص هیپنوتیزم به نام الیزابت را استخدام می کنند که می تواند هر چیزی را از حافظه بیرون بکشد. فیلمی فوق العاده جذاب است که اتفاقات به گونه ای غافلگیر کننده رقم می خورند که شگفت زده خواهید شد.
 
Gone Baby Gone ( 2007 )

یک دختر چهار ساله در حومه شهر و زمانی که مادرش خانه نبوده دزدیده میشود. تمام اعضای پلیس درگیر بازجویی می شوند اما بعد از گذشت چند روز عملیات جستجو به هیچ نتیجه ای نمی رسد. عمه ( خاله ) دختر گمشده از یک کارآگاه خصوصی کمک می گیرد، کسی که با قبول کردن این پرونده نه تنها شهرتش بلکه جان خود را به خطر می اندازد. این فیلم کارآگاهی  دلپذیر توسط بن افلک کارگردانی شده است.
 
The Girl on the Train ( 2016 )

هر روز قطار ریچل را از کنار یک کلبه روستایی عبور می دهد که در نگاه اول محل زندگی یک زوج فوق العاده است. اما یک روز همه چیز تغییر میکند. ریچل چیزی میبیند که نباید می دیده و به داستانی پیچیده کشیده میشود. فیلمی است فوق العاده بر اساس رمانی با همین نام نوشته پائولا هاوکینز.
 
Zodiac ( 2007 )

به مدت ۲۵ سال قاتل سریالی که زودیاک نام دارد کل سان فرانسیسکو را در ترس فرو برده است. او از طریق خبرنگاران با مسئولین ارتباط برقرار میکند و در نامه هایش پلیس ها را به خاطر بی مسئولیت بودنشان سرزنش میکند. پائول آوری و رابرت سیلور اسمیت، دو کارمند روزنامه به این نامه های اسرار آمیز علاقه مند میشوند
 
و تصمیم میگیرند به پلیس برای گرفتن رد این قاتل کمک کنند. اما گرفتن این قاتل آنقدرها هم ساده نیست. این فیلم ساخته دیوید فینچر است و بر اساس رخداد هایی واقعی ساخته شده است.
 
Mulholland Drive ( 2001 )

بعد از یک تصادف ماشین دختری حافظه خود را از دست می دهد و نام ریتا را از یک پوستر تبلیغاتی برای خود انتخاب می کند. او سعی می کند یک زندگی نوین در هالیوود شروع کند. اما رازهای مربوط به گذشته اش مصرانه در تعقیبش هستند. آن دو مردی که هنگام تصاودف با او در ماشین بودند چه کسانی بودند
 
و چه کسی در آن تصادف مرد؟ و چرا بتی دوست جدیدش گاه و بیگاه در زندگی اش ظاهر می شود؟ فیلمی غیر معمول با تغییراتی غافلگیر کننده و پایانی دور از انتظار.
 
The Number 23 ( 2007 )

والتر اسپارو یک مامور کنترل حیوانات شروع به خواندن رمانی می کند به نام شماره ۲۳ که همسرش به او داده. هرچقدر بیشتر این کتاب را می خواند بیشتر متوجه می شود آنچه برای شخصیت اصلی داستان اتفاق می افتد درست مانند آن چیزی است که برای زندگی خودش اتفاق افتاده.
 
برای تغییر آینده والتر باید به راز شماره ۲۳ پی ببرد. در غیر اینصورت والتر مرتکب همان قتل بی رحمانه ای می شود که شخصیت اصلی کتاب انجامش داده. این فیلم باب میل کسانی است که به فیلم های درام و اصرار آمیز علاقه دارند و البته اگر از جیم کری خوشتان می آید که دیگر فیلم برایتان لذت بخش تر هم خواهد شد.
 
Memento ( 2000 )

لئوناردو شلبی از یک نوع نادر فراموشی رنج می برد: او قبل از اینکه دچار این بیماری شود وقایعی را به خاطر می آورد. حافظه او فقط این را یاد آور می شود که همسرش به قتل رسیده و حالا تلاش می کند بفهمد چه کسی این کار را انجام داده. برای بازسازی وقایع گذشته نزدیک، لئوناردو از همه چیز عکس می گیرد تا کمکش کنند قطعات این پازل را کنار هم بچیند. فیلمی غیر معمول که پیوسته بیننده را در شک نگه می دارد.
 
Prisoners ( 2013 )

کلر دوور با یکی از بدترین کابوس های هر پدر و مادری روبرو می شوند: دختر شش ساله اش به همراه دوستش نا پدید می شوند. تنها سرنخ خانه متحرکی است که در خیابان پارک بوده. کارآگاه لوکی راننده را بازداشت می کند اما خیلی زود به دلیل کمبود سرنخ او را رها می کند تا برود.
 
پلیس در درستی مدارک تردید دارد و کلر که دیگر تحمل ندارد تصمیم می گیرد پرونده را خود به دست بگیرد. فیلمی دلهره آور و اکشن که توجه بیننده را در تمام طول فیلم جلب خود می کند.
 
Fracture ( 2007 )
 
ویلی بیچام دستیار دادستان منطقه قبل

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید