مسیر سبز
مسیر سبز

لیگ کشتی فرنگی روی هوا! ایسنا: سرپرست سازمان لیگ

لیگ کشتی فرنگی روی هوا!
ایسنا: سرپرست سازمان لیگ کشتی می‌گوید که با انصراف دو تیم از حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی احتمالا این مسابقات برگزار نخواهد شد.

محمد ابراهیم امامی اظهار کرد: تیم‌های باشگاه امام رضا (ع) و البرز از حضور در لیگ برتر کشتی فرنگی انصراف دادند و تنها تیم‌های بابل ، قم و اندیمشک باقی مانده‌اند که با حضور سه تیم نمی‌توان لیگ برگزار کرد. طی چند روز آینده منتظر اعلام آمادگی تیم‌های جدید خواهیم ماند و گرنه باید در جلسه‌ای در فدراسیون کشتی تکلیف لیگ کشتی فرنگی را مشخص کنیم، چون اگر درباره زمان مشخصی برگزار نشود با برنامه تیم‌های ملی تداخل پیدا خواهد کرد.

وی افزود: نمی‌دانم چرا اسپانسرها با همه افتخاراتی که کشتی فرنگی کسب کرده گرایشی به این رشته نشان نمی‌دهند. البته خود اهالی فرنگی هم باید تلاش بیشتری کنند. ما همه کارهایی که برای لیگ آزاد انجام داده بودیم برای فرنگی هم کردیم و قصدمان برگزاری همزمان لیگ کشتی آزاد و فرنگی بود، اما تا این لحظه که با اعلام آمادگی فقط سه تیم نمی‌توانیم لیگ را برگزار کنیم.

سرپرست سازمان لیگ کشتی در پایان اظهار کرد: اگر نسبت به این قضیه بی‌تفاوت باشیم در سال‌های آینده هم با مشکل مواجه خواهیم شد. توقع ما این است که استان‌هایی مثل فارس، اصفهان، اردبیل و تهران که در کشتی فرنگی قوی هستند اعلام آمادگی کنند تا لیگ را برگزار کنیم و گرنه احتمالا این رقابت‌ها امسال برگزار نخواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید