مسیر سبز
مسیر سبز

ماجراجویی در طبیعت با «کوئیک سیلور» : مجموعه ای

ماجراجویی در طبیعت با «کوئیک سیلور» 
 : مجموعه ای

ماجراجویی در طبیعت با «کوئیک سیلور»
        : مجموعه ای بزرگ از برندها در قالب یک کمپین در کنار هم آمده اند تا رویدادی نوین را در عرصه تبلیغات ایران رقم زنند، این برنامه همانطور که از نامش پیداست در زمینه ماجراجویی در طبیعت است و قصد آن دارد تا با معرفی دره های زیبای کمجل در سیاه بیشه ورزش صخره نوردی را به همگان معرفی کند.

حدود 3 ماه پیش پس از ثبت نام از جوانان رده سنی تا 30 سال در سایت کمپین، از میان حدود 16000 نفر متقاضی 5 نفر به قید قرعه انتخاب شده و در تمرینات حرفه ای تیم شرکت کردند. این تمرینات شامل آموزش صخره نوردی و فرود و نیز بدنسازی بود که توسط تیمی مجرب در طی 2 ماه به انجام رسید. اکنون تیم آماتور ما به گروهی صخره نورد مبدل شده اند و صعود های متعددی به صورت تمرینی انجام داده اند. از کلیه بخشهای انتخابی و تمرینی فیلم مستندی تهیه شده است که با نوین ترین سیستم های فیلمبرداری مطابقت دارد، تیم در تاریخ 13 شهریور ماه به ارتفاعات سیاه بیشه خواهند رفت و در طی 3 روز مسیر بسیار سخت این دره ها را که به راستی بهشتی زیبا و کشف ناشده است را خواهند پیمود، فیلمبرداری ما تا پایان این دره نوردی سه روزه ادامه خواهد یافت و نهایتا این فیلم مستند متفاوت در شهریور ماه در دو سینمای پردیس قلهک و برج میلاد اکران خواهد شد. البته هزینه های این دو اکران نیز به یکی از خیریه ها تعلق خواهد گرفت.

آموزش حرفه ای تیم و نیز حمایت کامل بیمه ای از آن توسط بیمه شهر از نکات بارز این برنامه است، ما با این برنامه قصد داریم تا علاوه بر نمایش زیبایی های این دره های بکر نشان دهیم که چگونه برندها و شرکت ها می توانند با یک همکاری تعریف شده گامی بزرگ در باره مسئولیت های اجتماعی بردارند. هر کدام از برندها در این برنامه وظیفه ای مشخص داشته و در کنار یکدیگر برنامه را به پیش برده اند، بعنوان مثال برند کوئیک سیلور مسئولیت اجرایی و ایده پردازی کمپین را بعهده داشته ، باشگاه هواداران برج میلاد مسئولیت نشست های خبری ، شرکت آبان بخش ایمنی تمرینات ، شرکت سینا ریزجلبک قشم بخش تغذیه و سلامتی ، باشگاه اکسیژن رویال بخش تمرینات درون باشگاهی ، شرکت نوند بخش بیلبوردها ، شرکت گوپرو بخش تامین برخی تجهیزات فیلمبرداری، شرکت کارنگ نو بخش طراحی گرافیک و شرکت فراز بخش IT  و سایت برترینها حمایت محیط تحت وب را بعهده داشته اند. حضور تعداد زیادی برند باعث شده است تااین برنامه تا کنون با موفقیت چشمگیری مواجه شود و به زودی شاهد نخستین فیلم مستند HD از سرزمین های سبز شمال ایران باشیم، جایی که شاید دست رسی به آن برای همه امکان نداشته باشد.صدرا شریعتمداری طراح این کمپین و مدیر مارکتینگ شرکت کوئیک سیلور متمایز خواندن این نوع تبلیغات برای برند ها اعلام داشت که اکنون زمان تحولی بزرگ در صنعت تبلیغات در ایران فرا رسیده است ، کوچ از سمت تبلیغات با اثر پذیری کوتاه مدت به سمت تبلیغاتی که تاریخ ساز خواند شد و ماندگار. درصد کمی از هزینه های تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردی از سمت برندها  در ایران می تواند موجب تولید فیلم های مستند حرفه ای شود که عامل معرفی بین المللی نواحی مختلف گردد. استقبال جوانان از این برنامه هیجان انگیز ما را به دامنه دار نمودن این برنامه ها امیدوار ساخته است.

دومین نشست خبری این تیم با حضور جمع کثیری از خبرنگاران در برج میلاد تهران برگزار شد و بخشی از فیلم این تیم رونمایی شد.
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید