هر روز!
هر روز!

ماجرای حشره خوردن آنجلینا جولی چه بود؟ : ماجرای حشره

ماجرای حشره خوردن آنجلینا جولی چه بود؟ : ماجرای حشره

ماجرای حشره خوردن آنجلینا جولی چه بود؟
: ماجرای حشره خوردن آنجلینا جولی چه بود؟
آنجلینا جولی که اکنون در کامبوج به سر می برد برای اکران فیلم جدیدش در مراسم های مختلفی حضور پیدا می کند که در یکی از آن ها اقدام به خوردن حشره ای نمود. تخمین زده می شود در دنیا دو میلیارد نفر حشرات را به عنوان بخشی از تغذیه سنتی خود می خورند اما هنوز چنین چیزی در کشورهای غربی اتفاق نیفتاده است.
 
به گزارش : آنجلینا جولی در سفر به کامبوج برای افتتاحیه فیلم تازه اش، “اول پدرم را کشتند”، نه فقط در پختن بلکه در خوردن حشرات شرکت کرد و از علاقه اش به خوردن حشرات گفت. چرا او چنین کاری کرد؟تخمین زده می شود جمعیت دنیا تا سال ۲۰۵۰ به نه میلیارد نفر برسد و این به معنای آن است که تولید غذا در دنیا باید تقریبا دو برابر شود. با افزایش جمعیت باید برای تامین غذا به خصوص پروتئین باید منابع نوین را جایگزین منابع سنتی مثل گوشت و ماهی کرد.

خوردن حشرات یکی از راه هاست، منابع طبیعی را تخلیه نمی کند بنابراین به محیط زیست آسیب نمی زند، مغذی است و در شرایط مناسب پرورش حشرات راحت و ارزان است.تخمین زده می شود در دنیا دو میلیارد نفر حشرات را به عنوان بخشی از تغذیه سنتی خود می خورند اما هنوز چنین چیزی در کشورهای غربی اتفاق نیفتاده است.
 
یکی از دلایل این است که در این کشورها حشرات کثیف و غیربهداشتی و ناقل بیماری تلقی می شوند. تغییر سبک زندگی بشر و گسترش کشاورزی هم باعث شد حشرات آفت تلقی شوند.مگس و پشه به خانه های هجوم می آورند و ما را نیش می زنند، موریانه ها تخریب می کنند و بعضی حشرات به مواد غذایی راه پیدا می کنند که برای ما تهوع آور است.
 
با این حال این طرز تلقی به آرامی در حال تغییر است و کم کم خوردن حشرات به صورت کاری نو یا غذایی متفاوت جای خود را باز می کند.
 
 
مطالب مرتبط :
صحبت های جنجالی آنجلینا جولی درباره طلاقش
خوش گذرانی آنجلینا جولی و فرزندانش در کامبوج
رابطه نوین عاشقانه آنجلینا جولی و جرد لیتو
آنجلینا جولی و براد پیت دوباره همه را شوکه کردند + عکس
ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شد
عکس های آنجلینا جولی
آنجلینا جولی و برادپیت بهمراه فرزندانشان در حال خرید+عکس
آنجلینا جولی و محصولات آرایشی محبوب او +عکس
عکس های دوران اعتیاد آنجلینا جولی در 15 سال قبل
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید