هر روز!
هر روز!

ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید ماست بخورید تا زودتر

ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید ماست بخورید تا زودتر

ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید
ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید
ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید : ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید
: ماست بخورید تا زودتر لاغر شوید
به گزارش : مصرف ماست سرعت چربی سوزی را بالا می برد
اختصاصی :
برای لاغری و تناسب اندام کافی است در کنار رژیم غذایی کم کالری روزی 2 فنجان ماست بخورید تا بتوانید تمام چربی ها و وزن اضافه بدن تان را از دست دهید . بنا بر تحقیقات کسانی که از این روش استفاده کرده اند ، توانسته اند بعد از مدتی کوتاه تا 22 درصد بیشتر به کاهش وزن دست یابند .
علاوه بر آن تحقیقات نشان می دهد کسانی که در برنامه غذایی خود ماست مصرف نمی کنند تا 81 درصد بیشتر از سایرین دچار چاقی و اضافه وزن شده اند . ماست یک ماده غذایی مغذی و سالم است که کلسیم بالایی دارد و به عنوان چربی سوز موثر شناخته می شود .
ماست با دارا بودن باکتری های مفید پروبیوتیک سبب تقویت دستگاه گوارش بدن می شود و به هضم بهتر غذا کمک می کند و از ابتلا به سرطان روده جلوگیری می کند . علاوه بر آن باکتری های موجود در ماست باعث تقویت سلول های سفید مقابله کننده با عفونت در جریان خون می شود و باعث می شود سیستم ایمنی بدن عملکرد بهتری داشته باشد .
اگر به طور مرتب و روزانه ماست بخورید ، عفونت های قارچی در قسمت های مختلف بدن تان کاهش داده می شود . البته ماست علاوه بر مقادیر بالای کلسیم دارای پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی چون فسفر ، ید ، روی ، پتاسیم و ویتامین بی 5 است . در ماست ویتامین بی 12 نیز وجود دارد که سبب عملکرد بهتر سیستم عصبی بدن و حفظ سلول های قرمز خون می شود .
ماست باعث کاهش چربی بد خون و کلسترول شده و چربی خوب خون را بالا می برد . ماست بهتر از شیر هضم می شود . اما بعضی افراد با مصرف شیر دچار اسهال و نفخ شکم می شوند . از طرفی عده ای به خاطر حساسیت به پروتئین و تحمل نکردن لاکتوز نمی توانند مرتب شیر بخورند در حالی که ماست اینگونه نیست .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید