هر روز!
هر روز!

متن های زیبا درباره بخشش متن های زیبا درباره بخشش

متن های زیبا درباره بخشش 
 متن های زیبا درباره بخشش

متن های زیبا درباره بخشش
متن های زیبا درباره بخشش : متن های دلپذیر درباره بخشش
: متن های دلپذیر درباره بخشش
جملات دلپذیر و آموزنده درباره بخشش
 
به گزارش : آدم ها را می بخشم... نه به خاطر اینکه ساده هستم..
نه به خاطر اینکه برای خودم برای سلامتم  ارزش قائلم ساده تر بگویم وقتی برای فکر کردن به چیزهای بیهوده را ندارم آنها را می بخشم شاید روزی  کسی همین کار را با آنها بکند آنوقت خواهند فهمید که بخشش یعنی چه ...
 

متن های دلپذیر درباره بخشش
 
بخشش را از خورشید بیاموز محبت را بی محاسبه پخش کن، دروازه های قلبت رابه روی همه بگشا و باورداشته باش خدایی که در این نزدیکیست،  بهترینها را برایت رقم زده است.
 

بخشش خدا
 
بخشش ﮐﻨﯿﺪ  ﺍﻣﺎ ﻧﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺳﻮﺀ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﻮﺩ. ﻋﺸﻖ ﺑﻮﺭﺯﯾﺪ،  ﺍﻣﺎ ﻧﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﺑﺎ ﻗﻠﺒﺘﺎﻥ ﺑﺪ ﺭﻓﺘﺎﺭﯼ ﺷﻮﺩ. ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﻨﯿﺪ،  ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺯﻭﺩﺑﺎﻭﺭ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ. ﺣﺮﻑ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﻮﯾﺪ،  ﺍﻣﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻧﺪﻫﯿﺪ!!!
 

متن های دلپذیر درباره بخشش
 
یادمون باشه تصویر زندگیمون، همون چیزیه که با قلم افکارمون ترسیم میکنیم. اگر نقصی توی تصویر زندگیمون میبینیم، بهتره با پاکنی از جنس انرژی و اندیشه مثبت اون رو پاک کنیم و مجددا با قلم افکارمون شروع به طراحی و رفع اون نقص کنیم یادمون باشه که بزرگترین مسائل رو آدمها خودشون با طرز فکر و دیدشون نسبت به دنیای اطراف میسازن. پس بهتره عدسی و لنز دوربین فکرمون رو با دستمالی از جنس محبت و عاطفه و عشق و بخشش، پاک کنیم تا عکس زندگیمون شفافتر و زیباتر بیفته…
 

اس ام اس طلب بخشش
 
بیشتر وقت ها، خوبی کردن و بخشش به خود شخص هم فایده می رساند. چرا که احساس رضایت از شاد کردن دیگران به آرامش خود شخص منتهی خواهد شد.
 

عفو و بخشش
 
برای شفای زخم های عاطفی، راهی جز بخشش موجود نیست. ببخش آن هایی را که به تو صدمه زده اند؛ حتی اگر گمان می کنی آنچه آن ها با تو کرده اند غیرقابل بخشش است. تو آن ها را می بخشی، نه به این دلیل که آن ها مستحق بخشش اند. تو آن ها را می بخشی زیرا دوست نداری با یادآوریِ آزار و اذیتِ آن ها خود را رنجیده خاطر کنی. وقتی زخمی را لمس می کنی و احساس درد نمی کنی، بدان که به معنای حقیقیِ کلمه، بخشیده ای. دیگران را ببخش، آنگاه شاهدِ معجزه هایی بزرگ در زندگیِ خود خواهی بود. خود را نیز ببخش، همه ی خطاهای خود را ببخش. اگر خود را ببخشی، آنگاه می توانی خود را بپذیری و خود را دوست بداری. بخششِ خود، آغاز رویشِ عشق در دل است. بخششِ خود، بزرگ ترین بخششِ زندگی ست. بخششِ خود، موهبتی ست آسمانی که همچون بارانی شفابخش می بارد و آلودگی ها را می شوید و زخم های عاطفی تو را شفا می دهد. بخششِ خود، تو را به هواهای پاک می کشاند.
 

جملات دلپذیر درباره بخشش
 
بخشش را "بخش کن"... محبت را "پخش کن" ... غضب "پریشانی" است... نهایتش "پشیمانی" است ... هر چه "بضاعتمان" کمتراست ... "قضاوتمان" بیشتر است...  با "خویشتنداری" ... "خویشاوند داری" ... به "خشم" ... "چشم" نگو ... انسان "خوشرو" ... گل "خوشبو" ست. "دوست داشتن"  ... را "دوست بدار". از" تنفر "  ..."متنفر"باش به "مهربانی"   .. "مهر" بورز با "آشتی"    .... "آشتی" کن و از "جدایی" ..."جدا "باش….
 

جملات بخشش
 
به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
 

متن های دلپذیر درباره بخشش
 
پروردگارا هدیه امروز بما تواضع و بخشش باشد یادم هست گفتی جایی که بخشش باشد دشمنی و کینه موجود نیست
 
گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید