هر روز!
هر روز!

مجمع نمایندگان کرمانشاه به دنبال بازگشت پالایشگاه هستند/ هیچ پروژه جدید

مجمع نمایندگان کرمانشاه به دنبال بازگشت پالایشگاه هستند/ هیچ پروژه جدید

مجمع نمایندگان کرمانشاه به دنبال بازگشت پالایشگاه هستند/ هیچ پروژه جدید آب رسانی در کرمانشاه وجود ندارد
: مجمع نمایندگان کرمانشاه به دنبال بازگشت پالایشگاه هستند/ هیچ پروژه نوین آب رسانی در کرمانشاه موجود نیست
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  پاک پرس، احمد صفری در نشست شورای اداری، اظهار داشت: پالایشگاه نفت کرمانشاه تنها صنعت این استان بود که دو دستی تقدیم شد البته مجمع نمایندگان با جدیت کمن به دنبال بازگشت آن خواهد بود.
به گزارش : نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در آستانه آغاز سال تحصیلی نوین تجهیز، تعمیر و رنگ آمیز همه مدارس در دستور کار است اما تعدادی هرساله دارای مشکل هستند امید که امسال به موقع مشکلات مدارس برطرف شود.
صفری درباره هفته دفاع مقدس گفت: در این هفته تنها به بزرگداشت یک مراسم یا رژه اکتفا نشود بلکه به گونه ای برنامه ریزی شود تا فرزندان با هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.
وی افزود: اینکه عده ای می گویند هرچه بود خانواده شهدا خوردند و بردند غلط است چه اینکه از سال 59 تا 68 هیچ بخشنامه ای مبنی بر حمایت از خانواده شهدا نبود؛ نظام جمهوری اسلامی ایران با خون هزاران شهید آبیاری شده است.
صفری با تاکید براینکه کمن آثار جنگ و محرومیتها در استان کرمانشاه قابل مشاهده است گفت: امسال نخستین سالی است که زوار اربعین از مرز خسوری عبور می کنند با توجه به مهمان نوازی مردم کرمانشاه باید تدابیر لازم در این راستا اندیشیده شود تا سو استفاده ای از زائرین عتبات نشود.
وی افزود: در این میان با استاندار و هئیت همراه جلسه ای حضور در دیالی عراق برگزار خواهد شد تا امنیت این استان نیز به طور کامل بررسی شود زیرا امنیت زوار امنیت مسئولین نیز است.
صفری خاطر نشان کرد: در حالی که اعتبارات کرمانشاه نسبت به سایر شهرستانها کمتر است اما استاندار قول مساعد مبنی بر تامین اعتبار به ویژه در حوزه آب رسانی را داده است زیرا 51 ردصد جمعیت کل استان در مرکز استان واقع شده اند.
وی با تاکید براینکه هیچ مشکلی در بحث گازرسانی موجود نیست افزود: مشکلات آب رسانی استان نظیر هزینه تعمیرات، مجتمع های آب رسانی و... با جدیت پیگیری خواهد شد.
صفری با گلایه از اینکه هیچ پروژه جدیدی در بحث آب رسانی موجود نیست و همگی به دوران اوایل انقلاب بازمی گردد گفت:: تمام پروژه های ما دارند تاریخی می شوند.
وی خواستار ارتباط گیری بیشتر مسئولین استانی و ادارات با نمایندگان مجلس شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید