مطالب جالب!
مطالب جالب!

مجموعه ای از سایت‌های ذخیره‌سازی (Upload) فایلهای شما بدون ثبت‌نام

مجموعه ای از سایت‌های ذخیره‌سازی (Upload) فایلهای شما
بدون ثبت‌نام می توانید فایل‌های یک گیگابایتی آپلود کنید ، بله، یک گیگابایتی! فایل‌ها "حداقل" 45 روز روی سرور سایت نگهداری می‌شوند.
اما اگر ثبت‌نام کنید ، می‌توانید فایل‌های 1.5 گیگاباتی آپلود کنید ، در این صورت فایل‌ها "حداقل" 90 روز روی سرور سایت نگهداری می‌شوند.
به این ترتیب این سایت محل خوبی برای آپلود فیلم‌ها و MP3 است.
تنها نقطه ضعف این سایت که با توجه به دست و دل بازیش چندان به چشم نمی‌آید ، این است که لینک دانلود مستقیم نمی‌دهد ، البته برخلاف رپیدشیر و مگاآپلود که برای دانلود یک فایل باید کلی دردسر کشید و منتظر شمارش معکوس ماند ، در این سایت بلافاصله بعد از رفتن به صفحه دانلود ، لینک دانلود به شما داده می‌شود.
Gigasize
****
2- myfabrik : این سایت را هم تازه پیدا کرده‌ام ، وقتی در این سایت ثبت‌نام کردید ، نخستین چیزی که به چشمتان می‌آید ، سعی این سایت در استفاده از آژاکس و طراحی وب 2‌ای! آن است ، به این ترتیی شاهد یک اینترفیس یا رابط کاربری جذاب خواهید بود. این سایت یک گیگابایت به شما فضا می‌دهد.
Myfabrik
****
3- Orbitfiles : این سایت هم یک گیگابایت فضا به شما می‌دهد. Orbitfiles
****
4- esnips : این سایت هم یک گیگابایت فضا به شما می‌دهد. امکانات تگ‌گذاری و اشتراک خصوصی و عمومی این سایت کم‌نظیر است.
Esnips
****
5- box : این سایت یک گیگابایت فضا به شما می‌دهد. طراحی مبتنی بر آژاکس دارد و امکانات خوبی مانند زیپ کردن فایل‌ها روی سرور و همچنین تگ‌گذاری به کاربرانش می‌دهد. نخستین بار وبلاگ ollyo به طور مشروح این سایت را معرفی کرد.
Box
****
6- eggdisk : نخستین بار وبلاگ عصرونه در اینجا این سایت را معرفی کرد ، این سایت 2 گیگابایت فضا به شما می‌دهد. از ویژگی‌های کم‌نظیر این سایت دادن لینک مستقیم به فایل‌هاست که در کمتر سایتی دیده می‌شود ، همچنین 30 گیگابایت پهنای باند ماهیانه به شما می‌دهد که باز بسیار چشم‌گیر است. Eggdisk
****
توجه داشته باشید که سایت‌هایی که معرفی شد تنها شامل عده محدودی از این سایت‌ها است. سعی شده تنها بهترین‌ها و کم‌دردسرهایشان را برای شما معرفی کنیم. از سایت‌های دیگر می‌شود اینها را لیست کرد:
Allmydata Freepository GodaDdy iStorage Mofile Mozy Omnidrive Openomy Streamload Strongspace Xdrive

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید