مسیر سبز
مسیر سبز

محسن یگانه دوباره سورپرایز می کند؟ تماشا: محسن یگانه پس

محسن یگانه دوباره سورپرایز می کند؟ 
 تماشا: محسن یگانه پس

محسن یگانه دوباره سورپرایز می کند؟
تماشا: محسن یگانه پس از انتشار آلبوم «حباب» و اتفاقات حول و حوش آن، 4 و 5 بهمن ماه و در سالن برج میلاد روی صحنه می رود. این خواننده که حضورش در بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر نیز قطعی شده است، با اجرای قطعات آلبوم جدید و گلچینی از آثار قدیمی اش به دیدار دوستدارانش خواهد رفت.

«محمد حاتم پور» مدیر موسسه «آوای فروهر» (تهیه کننده کنسرت)، درباره این اجرا و تلاش هایی که برای هر چه بهتر شدن این برنامه و دوری جستن از اتفاقات و فضاهای تکراری کنسرت های این روزها شده، گفت: «برخی خط قرمزها در اجراهای زنده ایران هست که باید رعایت شوند و همین باعث می شود که برخی اتفاقات و برخی جریان ها را نتوانیم روی صحنه اجرا کنیم. تا جایی که امکانش برای ما مهیا باشد سعی خواهیم کرد که در همه این برنامه ها با تغییر فضا و برخی غافلگیری ها، از تکراری به نظر آمدن آنها جلوگیری کنیم اما به هر صورت کسی که به سالن کنسرت یک خواننده می آید برای شنیدن قطعات مورد علاقه اش آمده و مطمئنا فضای لذتبخشی را تجربه خواهد کرد.»حاتم پور همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تعداد اجراهای این کنسرت می تواند به برنامه یگانه در جشنواره موسیقی فجر که اجرایی مهم و پر اهمیت است، آسیب برساند، گفت: «خوشبختانه ایشان نشان داده اند که توانایی بالایی در اجرای زنده دارند و در سال های گذشته دیده ایم که او مثلا در شهریور برنامه داشته و بلافاصله در مهر و آذر هم توانسته اجراهایی با همان کیفیت را روی صحنه ببرد.»

حاتم پور در انتهای صحبت هایش نیز درباره فعالیت ها و برنامه ریزی های جدید این موسسه در ماه های آینده توضیح داد: «در اسفند ماه و بعد از انتشار آلبوم های جدید حمید عسکری و رضا یزدانی برای این دو چهره هم برنامه هایی را در نظر گرفته ایم که به محض انتشار آلبوم جدید، این برنامه ها را روی صحنه خواهیم برد.

در مورد شایعه ممنوع الکاری مازیار فلاحی هم این توضیح را لازم می دانم که این شایعه کاملا بی اساس است و کاملا آن را تکذیب می کنم. مازیار بهمن ماه و اسفند ماه در قزوین و بندرعباس مجوز اجراهای زنده اش صادر شده و در صورت انتشار آلبومش قبل از عید نوروز، حتما در تهران هم برای ایشان اجراهایی را در نظر خواهیم گرفت.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید