هر روز!
هر روز!

مدلهای دکوراسیون دفتر کار خانگی : مدلهای دکوراسیون دفتر کار

مدلهای دکوراسیون دفتر کار خانگی : مدلهای دکوراسیون دفتر کار

مدلهای دکوراسیون دفتر کار خانگی
: مدلهای دکوراسیون دفتر کار خانگی
دفاتر خانگی برای اهداف متعددی پایه گذاری شده اند؛ از نگهداری فایل های مهم اداری که رابطی بین شما به عنوان کارمند و مشتریان هستند، گرفته تا نگهداری انواع کتاب های مهم و پوشه های بایگانی. اما دفتر کار خانگی، جایی برای ملاقات شما با دوستان و افراد رسمی نیز بوده  و باید به بهترین نحو ساماندهی شود.
به گزارش : اتاق کار مشترک با یک فرش سنتی

برای هر منظوری که از این دفتر اداری استفاده می کنید، مطمئنا با این چنین چیدمانی، نگرش مثبت در همه ما ایجاد خواهد شد. بنابراین بهتر است به فکر روش هایی برای زیباتر جلوه کردن آن باشید.
رنگ آبی در دفتر کاری خانگی

 
استفاده از سیستم هایی برای نگهداری فایل ها و پوشه ها

ایجاد یک سیستم نگهداری از پرونده ها، همان چیزی است که مانع از ریخت و پاش روی میز اداری خوهد شد. البته در اینگونه موارد بهتر است فایل ها و پوشه هایی را که کهنه شده و نیازی به استفاده از آنها ندارید، دور ریخته و از شر هرگونه فایل مزاحم راحت شوید.
دکوری ساده در دفتر کار

دفتری طراحی کنید که در آن به راحتی به فعالیت و کارهای اداری خود بپردازید اگر دور و بر اتاق را به درستی بررسی کنید، می بینید که اثایه بسیاری در این اتاق وجود دارد که چندان مورد استفاده نیستند. روی میزتان پر از مدادهای اتود به درد نخور، مجله های کهنه و لوازم برقی معیوب است؟ بهتر است همه آنها را در کشوهای میز گذاشته و نمایی ساده روی میز خود ایجاد کنید. هیچ نیازی نیست که چند تقویم روی میزتان بگنجانید، یکی کافیست.
دفتری چند کاره و مینی مال

 
کتاب ها و مجله های اضافی در کابینت ها و قفسه ها

این ایده که کتاب های خود را در قفسه ها بچینید، نه تنها در مورد دفاتر اداری بلکه در تمام قسمت های خانه کاربرد دارد. بهتر است کتاب های خود را به ترتیب حروف الفبا یا رنگ آنها روی یکدیگر قرار دهید. با این کار به راحتی می توانید هر زمان به هر کتابی احتیاج دارید، به سرعت آن را پیدا کنید. برای داشتن یک دفتر کاری منظم، لزومی ندارد از شر تمام کتاب ها و فایل های تان خلاص شوید. بلکه می توانید آنها را مانند نمونه در هر جایی از اتاق که دارای قفسه بندی و کابینت های روبرو باشد، قرار دهید. فقط کافیست کمی مبتکر باشد!
مد آنلاین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید