هر روز!
هر روز!

مدهای عجیب و غریب سال 2015 مدهای عجیب و غریب

مدهای عجیب و غریب سال 2015 مدهای عجیب و غریب

مدهای عجیب و غریب سال 2015
مدهای عجیب و غریب سال 2015
مدهای عجیب و غریب سال 2015 : مدهای عجیب و غریب سال 2015
: مدهای عجیب و غریب سال 2015
به گزارش : مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازهایی زشتی که در سال 2015 مُد بود
اختصاصی:  
در هر سال مدل های آرایشی زیادی باب می شود که گاهی خیلی عجیب و زشت هستند. این مدل ها گاهی نه تنها شما را زیبا و جذاب تر نمی کنند بلکه با زیبایی تان نیز منافات دارند. در ادامه زشت ترین مدل های آرایشی سال 2015 را معرفی می کنیم ...
طراحی و تزئین ابرو با سنگ

در سال 2015 ستاره هایی چون لیدی گاگا و کارا دلوین تغییری در ابروهایشان به وجود آورده اند . رنگ کردن موقتی ابروها و تزئین و فرم دادن آنها با سنگ ها از جمله کارهای عجیب و غریبی است که در سال 2015 انجام شد.
استفاده عجیب از کانسیلر

از کانسیلر برای رفع تیرگی های زیر چشم استفاده می شود اما در سال 2015 به جای کانسیلر سفید یا بی رنگ از نوع قرمز استفاده شد .
شیشه ای شدن ناخن ها

یکی از مدهای سال 2015 ناخن های شیشه ای بود . این مد که از کشور کره وارد شد زیاد جالب نبود ، زیرا کمتر کسی دوست دارد روی ناخن هایش خرده شیشه بچسباند !
اکلیلی شدن موها

در سال 2015 علاوه بر رنگ کردن موها برای جلب توجه بیشتر ، ریشه موها را اکلیلی می کردند . این مد زیاد خوشایند نبود و از جمله زشت ترین مدهای سال می باشد .
تب داشتن کمر باریک
ستاره ها تصاویر کمرهای باریک خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش گذاشتند و دخترها در این سال به دنبال کمرهای باریک رفتند .
رنگ های رنگین کمانی مو

در سال 2014 رنگ های پاستلی مو مد شد اما امسال برای جلب توجه بیشتر به سمت موهای رنگین کمانی رفتیم . البته برای این کار باید وقت زیادی صرف کرد و دردسرهای زیادی دارد اما شاید به زیبایی و جلب توجه اش بیارزد .
پروتز لب در سال 2015

خیلی از دختران جوان با دیدن لب های کایلی جنر به فکر پروتز لب هایشان افتادند . این ستاره هالیوودی روی لب هایش تزریق ژله کرده است تا جلوه بیشتری داشته باشد .
باب شدن مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازطلایی
یکی از بهترین آرایشگران دنیا به نام Pat McGrath برای بهار 2016 یک سبک متفاوت آرایشی معرفی کرد که علاقه مندان زیادی دارد . محصولات آرایشی او با رنگ متفاوت طلایی بسیار زیبا و خاص است اما از جمله مدهای عجیب می باشد .
موهایی که سوزانده می شود

یک آرایشگر برزیلی به منظور فرم دادن به موها از روش سوزاندن استفاده کرد که ایده ی آرایشی بسیار بدی در سال 2015 می باشد .
 زشت ترین مدل با ناخن های حبابی

در سال 2015 توسط برند McQueen Armadillo ناخن های مصنوعی به بازار آمد که خیلی غیر کاربردی و زشت است . این ناخن های هیچ نمایی ندارد ، دلتان می خواهد ناخن هایتان همانند حباب باد کند ؟
سایه های روی صورت

در سال جاری قوانینی برای کرم پودر زدن در آمد که از عکس های فشن شوها منتشر شده است. به این صورت باید روی صورت تان سایه بزنید و صورت را با کرم پودر طراحی کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید