مسیر سبز
مسیر سبز

مدیریت اقتصادی کشور باید عوض شود دبیر مجمع تشخیص مصلحت

مدیریت اقتصادی کشور باید عوض شود 
 دبیر مجمع تشخیص مصلحت

مدیریت اقتصادی کشور باید عوض شود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید مدیریت اقتصادی و مدیریت جهادی کشور عوض شود.

محسن رضایی شامگاه سه شنبه در یادواره شهدای شهر خوراسگان و آیین رونمایی از کتاب یادمان شهدای شهر خوراسگان حاوی زندگینامه و وصیت نامه 480 شهید شهر افزود: برای مدیریت اقتصادی و اجرای مدیریت جهاد اقتصادی، باید همان قواعد جنگ را در اقتصاد و فرهنگ و دانشگاه پیاده کرد که اگر همان قواعد پیاده و اجرا شود دیگر اختلاسی را شاهد نخواهیم بود و تورمی نیز شکل نمی گیرد.

مقام معظم رهبری می‌توانند محور هدایت جهان اسلام باشند
رضایی در ادامه سخنان خود یادآور شد: مقام معظم رهبری می‌توانند محور هدایت جهان اسلام باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه یادآور شد: جهاد اقتصادی یعنی اینکه انگیزه ما برای خدا باشد و آرزوی شهادت از میان ما نرود.

وی تصریح کرد: باید سوال کرد که چرا با این همه شهید، طلاق در جامعه ما زیاد شده و چرا باید سرقت و دزدی و بی اعتمادی را داشته باشیم.

رضایی در ادامه سخنان خود گفت: باید بدانیم شهدا چه کرده اند و در واقع باید گفت این افراد شکست قطعی را تبدیل به پیروزی بزرگی کرده‌اند زیرا ما در آغاز جنگ چیزی نداشتیم و دست ما خالی بود.

نیازمند مکتبی حسینی برای حل شدن مشکلات اقتصادی هستیم
رضایی در ادامه سخنان خود یادآور شد: ما امروز به مکتب حسینی برای حل شدن اقتصاد نیاز داریم و نباید فراموش کرد که ایرانیان با آگاهی و شعور و آگاهی هوشمندانه اسلام را پذیرفته‌اند و ما خودمان اشکال داریم که اسلام را می خواهیم عوض کنیم.

منبع: مهر
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید