بررسی خودرو
بررسی خودرو

مرسدس بنز S63 با تیونینگ جی پاور کمپانی تیونینگ جی

مرسدس بنز S63 با تیونینگ جی پاور 
 کمپانی تیونینگ جی

مرسدس بنز S63 با تیونینگ جی پاور
کمپانی تیونینگ جی پاور بیشتر به خاطر ارتقای خودروهایی بسیار سریع شناخته می شود. حالا جدیدترین پروژه‌ی آن‌ها نیز کار روی مرسدس بنز اس کلا س کوپه است و نسخه ای که جی پاور برای تیونینگ انتخاب کرده است مدل S63 AMG کوپه است.
این خودرو به صورت استاندارد دارای یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر وی شکل خورجینی به حجم ۵.۵ لیتر است که می‌تواند به یاری دو عدد توربوشارژر ۵۷۷ اسب بخار قدرت 900 نیوتون متر گشتاور را تولید کند.

مرسدس بنز جی پاورحال کیت تقویتی جی پاور پس از نصب بر روی این خودرو قدرت آن را به 695 اسب بخار و گشتاور را به 1000 نیوتون متر ارتقا داده استو نتیجه‌ی این تغییرات سبب کاهش شتاب صفر تا صد کیلومتر S63 به 3.8 ثانیه شده است. حداکثر سرعت این خودرو نیز به 325 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

مرسدس بنز جی پاورارتقا این خودرو به وسیله‌ی کیت تقویتی جی پاور با نام Bi-Tronik 5 V1 انجام شده است که این کیت در مسیر بین ECU و موتور نصب می‌شود. این کیت می‌تواند قدرت موتور را تا ۱۲۰ اسب بخار و گشتاور آن را ۱۰۰ نیوتون متر افزایش دهد. چیزی که این کیت را جذاب تر می‌کند این است که افزایش قدرت واقعی رقمی بیش از این اعداد است اما به دلایل ایمنی این اعداد و ارقام به صورت الکترونیکی محدود شده اند.

مرسدس بنز جی پاوربرای اطمینان از این که قدرت بالای موتور به خود موتور آسیبیوارد نمی‌کند این کیت طوری طراحی شده است تا زمانی که دمای روغن موتور به دمای مناسب نرسد فعال نخواهد شد همچنین اگر دمای مایع خنک کننده از حد معینی فراتر برود نیز این کیت به طور خودکار غیر فعال می‌شود.

مرسدس بنز جی پاورتغییرات ظاهری این مدل کم هستند و تنها به رینگ‌های ۲۱ اینچی جی پاور با نام هاریکن RR محدود می‌شوند که دارای لاستیک هایی با سایز 255/35R21 در جلو و 255/30R21 در عقب هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید