مسیر سبز
مسیر سبز

مستند "روح الله داداشی" روی آنتن تلویزیون تماشا: فیلمی مستند

مستند "روح الله داداشی" روی آنتن تلویزیون 
 تماشا: فیلمی مستند

مستند "روح الله داداشی" روی آنتن تلویزیون
تماشا: فیلمی مستند از زندگی روح الله داداشی به مناسبت اولین سالگرد درگذشت این پهلوان آماده پخش از سیماست. علی داداشی، برادر مرحوم روح الله داداشی با اعلام این خبر گفت: «طی ماه های گذشته گروهی فعال مراحل ساخت فیلم زندگی برادرم را پشت سر گذاشتند و این فیلم پس از اولین سالگرد روح الله پخش خواهد شد».
طبق صحبت های علی داداشی احتمال می رود مستندی با نام «پهلوان» به کارگردانی "نسیم کیوانفر" که چندی پیش به تهیه کنندگی "هایده رزوآور" ساخته شده روی آنتن می رود. نسیم کیوانفر کارگردان این اثر چندی پیش در رسانه ها اعلام کرد: «این مستند با عنوان موقت «پهلوان» درباره زنده یاد «روح الله دادادشی» است».
او افزود: «تولید کار 4 ماه به طول انجامید تا سرانجام به یک مستند 60 دقیقه ای تبدیل شد». کیوانفر ادامه داد: «در این مستند دوران کودکی و نوجوانی، ورود به ورزش و عرصه حرفه ای ورزش، قهرمانی ایران و جهان و فوت «روح الله داداشی» به تصویر کشیده شده است». «روح الله دادادشی» متولد 4 بهمن 1360، ورزشکار رشته بدنسازی و پرورش اندام بود که دارای مقام قوی ترین مرد ایران برای دو سال در سری مسابقات مردان آهنین بود. او در تاریخ 26 تیرماه امسال در پی یک درگیری خیابانی در غرب کرج به ضرب چاقو کشته و چندی پیش قاتل این ورزشکار در ملأ عام اعدام شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید