مطالب جالب!
مطالب جالب!

مستند زندگی هیتلر ADOLF HITLER مستند زندگی دیکتاتور بزرگ (هیتلر)

مستند زندگی هیتلر ADOLF HITLER مستند زندگی دیکتاتور بزرگ (هیتلر)

مستند زندگی هیتلر ADOLF HITLER
مستند زندگی دیکتاتور بزرگ (هیتلر) ADOLF HITLER
هیتلر کیست؟؟؟ آیا هیتلر قاتل قرن بیستم است ؟!
ADOLF HITLER
زیر نویس فارسی
۱ DVD

 
هیتلر دوران کودکی خود را در شهری مرزی بین اتریش و آلمان گذراند. در سن ۱۲ سالگی پدرش را به طرز سخت و ناگهانی ای از دست داد. پدر آدولف در اثر سکته قلبی مرد. بعد از مرگ پدر به یک کلیسای کاتولیک رفت تا کشیش کاتولیک شود.

اما در سن ۱۵ سالگی مجبور شد به خاطر بیماری تنفسی،کلیسا را ترک کند. تا هفده سالگی در همان شهر ماند و پیش مادر و خواهر نا تنی اش زندگی کرد. اماهنگامی که ۱۷ سال بیشتر نداشت، مادرش در اثر بیماری سرطان جان خود را از دست داد و… گاهی هیتلر از طریق کشیدن طرحهای آبرنگ برایغذایروزانه ام را فراهم کنم.گرسنگی گارد محافظ وفادار من بود. لحظه ای ترکم نمی کرد و در هر چه داشتم شریک می شد. زندگیم هیتلر کیست؟؟؟ آیا هیتلر قاتل قرن بیستم است ؟! ماجرای حزب نازی و چگونگی تشکیل آن….؟! آیا هلو کاست حقیقت دارد؟! شما طرفدار هیتلر هستید یا مخالف او…؟! ایا هیتلر یک وطن پرست بود ؟! اون چیزی که همه از هیتلر می دونن اینه: زیرنویس فارسی قیمت : 32 00 تومان تعداد : 1 DVD   هیتلر ۶ میلیون یهودی رو توی کوره های آدم سوزی کشت. هیتلر در حمله به لهستان همه جا رو به خاک و خون کشید. خیلی ها معتقد هستند که لهستان را هیتلر نابود کرد. ولی حقیقت این است که هیتلر فقط جنگ را شروع کرد. پس از پایان جنگ متفقین تمامی مسئولیت های جنگ را به عهده شخص هیتلر و تعدادی از اطرفیانش انداختند! آری این ساده ترین کار بود و یهودیان تا توانستند برایش حرف در آوردند. آیا هیتلر را باید به عنوان یک مبارز ستایش کرد؟ آیا مردم آلمان از هیتلر حمایت می کردند؟! آیا از لحاظ فتوحات و زیرنویس فارسی قیمت : 32 00 تومان تعداد : 1 DVD       شما می توانید پاسخ تمام این سئوالات را در این دی وی دی دریافت کنید.       این مطلب اغازیست بر (هیتلر نقشی بزرگ بر تاریخ معاصر ایران دارد )
اما در سن ۱۵ سالگی مجبور شد به خاطر بیماری تنفسی،کلیسا را ترک کند. تا هفده سالگی در همان شهر ماند و پیش مادر و خواهر نا تنی اش زندگی کرد. اماهنگامی که ۱۷ سال بیشتر نداشت، مادرش در اثر بیماری سرطان جان خود را از دست داد و…

گاهی هیتلر از طریق کشیدن طرحهای آبرنگ برایغذایروزانه ام را فراهم کنم.گرسنگی گارد محافظ وفادار من بود. لحظه ای ترکم نمی کرد و در هر چه داشتم شریک می شد. زندگیم
هیتلر کیست؟؟؟
آیا هیتلر قاتل قرن بیستم است ؟!
ماجرای حزب نازی و چگونگی تشکیل آن….؟!
آیا هلو کاست حقیقت دارد؟!
شما طرفدار هیتلر هستید یا مخالف او…؟!
ایا هیتلر یک وطن پرست بود ؟!
اون چیزی که همه از هیتلر می دونن اینه:
زیرنویس فارسی
قیمت : 32 00 تومان تعداد : 1 DVD
 

هیتلر ۶ میلیون یهودی رو توی کوره های آدم سوزی کشت.
هیتلر در حمله به لهستان همه جا رو به خاک و خون کشید.
خیلی ها معتقد هستند که لهستان را هیتلر نابود کرد.
ولی حقیقت این است که هیتلر فقط جنگ را شروع کرد.
پس از پایان جنگ متفقین تمامی مسئولیت های جنگ را به عهده شخص هیتلر و تعدادی از اطرفیانش انداختند!
آری این ساده ترین کار بود و یهودیان تا توانستند برایش حرف در آوردند.
آیا هیتلر را باید به عنوان یک مبارز ستایش کرد؟
آیا مردم آلمان از هیتلر حمایت می کردند؟!
آیا از لحاظ فتوحات و زیرنویس فارسی
قیمت : 32 00 تومان تعداد : 1 DVD
 
 
 
شما می توانید پاسخ تمام این سئوالات را در این دی وی دی دریافت کنید.مرگ آدولف هیتلر به طور کلی مورد تایید می‌‌باشد. بر مبنای اظهارات برخی سران نازی در جریان دادگاه نورنبرگ، باورداشت عمومی در مورد پایان زندگی هیتلر اینست که او به اتفاق همسرش اوا براون با خوردن سیانور اقدام به خودکشی کرده‌اند و سپس طبق دستور خود هیتلر از قبل، جسد هر دو را کاملاً سوزانده‌اند بطوری که نه به دست نیروهای متفقین بیفتد و نه هیچگونه اثری از آنها باقی بماند.آدولف هیتلر رهبر حزب جهانی سرانجام پس از شکست نازیها در جبهه‌های جنگ برای اینکه ادامه زندگی را در آن شرایط بیفایده دانست با شلیک گلوله سلاح کمری اقدام به خودکشی کرد.
شما برای خرید محصولات فوق و یا محصولات دیگر میتوانید با كلیك بر روی خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ،ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.
به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامور پست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.
بهترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی خود را داشته باشید!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید