مسیر سبز
مسیر سبز

مشکل اعتقادی آمریکا با ایرانی ها چیست؟ خبرگزاری مهر: نماینده

مشکل اعتقادی آمریکا با ایرانی ها چیست؟
خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشكل امروز كشور با آمریكا در مباحث اعتقادی است و ملت ایران با تمام قدرت همراه با رهبری در مقابل این توطئه‌ها ایستاده‌اند.

حجت الاسلام علی سعیدی در سخنرانی خود در شهر طرقبه با بیان مطلب فوق، افزود: آمریكا به دنبال حذف اسلام از ایران است و به خوبی می‌داند تا روزی كه در این كشور دین در رأس امور حكومت قرار دارد نمی‌تواند نقشه‌های شوم خود را عملی كند.

وی با اشاره به برخی از ویژگی‌های حضرت فاطمه (س)، اظهارداشت: همیشه قدرت طلبان در برابر حق ایستاده‌اند و در مقابل آنان افرادی خود را فدای حق كرده‌اند كه در این بین می‌توان حضرت زهرا (س) را پرچمدار بزرگ جهاد سیاسی دانست.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به ضرورت تشخیص صحیح توسط خواص هر جامعه در زمان خود، تصریح كرد: در دورانی كه تشخیص برای یاران پیامبر نیز دشوار شده بود و برخی از یاران نزدیك ایشان دچار انحراف شده بودند حضرت فاطمه (س) با دفاع از اعتقادات خود تا پای جان از رهبر خود دفاع كرد. حضرت زهرا (س) با دو روش مخفی و علنی از حق دفاع كردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: زندگی مسئولان كشور باید همانند تمامی اولیا و انبیا در حد پایین و متوسط جامعه باشد و اگر با اشرافیت و تجملات زندگی خود را آراسته‌اند بدانند جایگاهی در بین مردم به دست نمی‌آورند.

حجت الاسلام سعیدی تصریح كرد: مقام معظم رهبری نیز بارها به این موضوع اشاره داشته‌اند كه مسئولان باید در حد متوسط جامعه زندگی كنند.

نماینده ولی‏ فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: در طول 34 سال از انقلاب شاهد حوادث زیادی بوده‌ایم كه باید با مشاهده رفتار خواص در تمامی دوران آنها را بشناسیم و ولایتمداری آنها را فصلی و زمانی بررسی نكنیم.

وی افزود: معیارهای ما مشخص است و وقتی ملاك ما ولی خداست باید همیشه پیرو او باشیم و پشت سر او حركت كنیم.

حجت الاسلام سعیدی با بیان اینكه در طول 34 سال گذشته چه كسانی امام و رهبری را همراهی كرده و در این راه گام برداشته‌اند، اظهارداشت: مردم ما با هوشیاری در تمامی صحنه‌ها از انقلاب دفاع كرده‌اند و افرادی كه از این مسیر جدا شده‌اند بازماندگان از مسیر انقلاب هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید