هر روز!
هر روز!

مطالبات ۲۲۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمانشاه از دولت : مطالبات

مطالبات ۲۲۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمانشاه از دولت : مطالبات

مطالبات ۲۲۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمانشاه از دولت
: مطالبات ۲۲۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمانشاه از دولت
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاک پرس، آرش رضایی در نشست شورای گفت و گو بخش دولتی و خصوصی، با اشاره به اینکه در شهرداری سیستم سنتی درآمد- هزینه ای پابرجاست اظهار داشت: هزینه جاری شهرداری در بخشی از عملیات اجرایی به ماهیانه ۱۶ میلیارد تومان می رسد.
به گزارش : شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه این هزینه ها جدای از بحث پروژه های عمرانی است گفت: در پرداخت این هزینه ها ما با مشکل مواجه ایم البته امسال یک سری محدودیت را در این راستا لحاظ کردیم.
رضایی خاطر نشان کرد: سال قبل ۲۷ میلیارد تومان مطالبات سنوات گذشته را در قالب تهاتر پرداخت کردیم.
وی افزود: همچنین پس از تجمع پیمانکاران، شورای شهر مصوبه ای با  عنوان اخذ وام ۱۰ میلیارد تومانی از بانک تصویب کرد که سازمان مالیات مانع شد و تنها اجازه دریافت دو میلیارد تومان به شهرداری داده شد.
رضایی با اشاره به مطالبات ۲۲۰ میلیارد تومانی از دولت جهت تهاتر پیمانکاران، گفت: از ۳۶ میلیارد تومان اعتبار لحاظ شده برای شهرداری ۱۳ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.
وی درآمد ارزش افزوده شهرداری در ماه را دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان خواند و افزود: همچنین شهرداری جهت پرداخت مالیات ۲۵ میلیارد تومان بدهکار است.
رضایی با گلایه از اینکه فرهنگ و زیرساخت پرداخت عوارض در کرمانشاه فراهم نیست گفت: درآمد سالیانه شهرداری از ساخت و ساز ۳۰۰ میلیارد تومان است.
شهردار کرمانشاه در پایان گفت: شهرداری از مردم ۱۲۰ میلیارد تومان جهت پرداخت عوارض و هزینه جمع آوری زباله طلب دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید