مسیر سبز
مسیر سبز

مظلومی: امیدوارم احساسی بازی نکنیم تماشا: پرویز مظلومی، سرمربی استقلال،

مظلومی: امیدوارم احساسی بازی نکنیم 
 تماشا: پرویز مظلومی، سرمربی استقلال،

مظلومی: امیدوارم احساسی بازی نکنیم
تماشا: پرویز مظلومی، سرمربی استقلال، شهر روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی استقلال و الاتفاق حاضر شد و درباره این بازی حساس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

اگر ما الاتفاق را ببریم از نظر روحی به نفع تیم ملی است چون عربستان حریف ما در مرحله مقدماتی جام جهانی است.

از سازمان لیگ تشکر می کنم که بازی ما مقابل ملوان را لغو کرد و این فرصتی شد تا خوب تمرین کنیم که خوشبختانه بازیکنانم به بلوغ تاکتیکی رسیده اند و این را مقابل ذوب آهن نشان دادیم. امیدوارم در این بازی با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران که اسلحه پنهان ما هستند به برتری برسیم.

شرایط زندی مشخص نیست. تیموریان را نداریم. میداودی هم نمی رسد؛ اما تلاش می کنیم جباری را به بازی برسانیم.

الاتفاق تیم بسیار خوبی است. 5 روز پیش در فینال جام حذفی به الهلال عربستان باختند و خوشبختانه گروه آنالیز ما با تهیه CD این بازی شناخت کافی را در اختیارمان قرار داد و حالا می دانیم آنها با چه سبکی بازی می کنند و اعتقادم این است که نام حریف مهم نیست. مهم نام استقلال است و امیدوارم بازیکنانم احساسی بازی نکنند و با پشتیبانی هواداران حریف را شکست دهیم.

نمی دانم چرا برانکو به ایران نیامد. ما دوست داشتیم که او در ایران بود چون خیلی ها می خواستند او را ببینند. در طول هفته گذشته برخی رسانه ها محبت خود را به او نشان دادند و ما را به حاشیه بردند که در این خصوص بعد از بازی صحبت می کنم.

از علی پروین و محمد رویانیان بابت حمایتشان از ما تشکر می کنم. چون مسئله ملی است آنها از ما حمایت کرده اند و این را بدانید که اگر ما الاتفاق را ببریم از نظر روحی به نفع تیم ملی است؛ چون آنها حریف ما در مرحله مقدماتی جام جهانی هستند.

ای کاش بازی جمعه بود چون هوا شرایط خوبی دارد و شنیده ام که امروز باران می بارد و امیدوارم مثل بازی با ذوب آهن باران بعد از پایان مسابقه شروع به بارش کند.

خوشحالم که تیم ما به بلوغ تاکتیکی رسیده است و اگر مصدومانی مثل میداودی، تیموریان، زندی و دیگران برسند دست ما بازتر خواهد شد. اگر مصدومان برگردند حتی می توانند به تیم ملی هم کمک کنند.

شایعه شده که الاتفاق سه بازیکن مصدوم دارد. اگر آنها مصدوم بودند پس چرا به ایران آمدند. ممکن است این ترفندشان باشد و بخواهند با این روش ما را گمراه کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید