بررسی خودرو
بررسی خودرو

معرفی زوتی شاسی بلند اسپرت زوتی چین برای شاسی بلند

معرفی زوتی شاسی بلند اسپرت 
 زوتی چین برای شاسی بلند

معرفی زوتی شاسی بلند اسپرت
زوتی چین برای شاسی بلند T600 خود نسخه‌ای اسپرت ارائه کرد. خودرویی که قیمت پایه آن از 95 هزار و 800 یوآن آغاز شده و تا 149 هزار و 800 یوآن برای مدل فول آپشن ادامه پیدا می‌کند که در طراحی ظاهری خود متحمل تغییراتی در چراغ‌های پیشانی و استفاده از تکنولوژی LED برای ساخت آن، طراحی جلوپنجره بهتر با الگوهای داخلی کرومی، مجموعه سپری جدید با قالب گیری ورودی‌های هوا در اطراف خود که حاشیه‌ای کرومی رنگ داشته و همچنین در عقب هم دو خروجی اگزوز کرومی رنگ در نظر گرفته شده تا این شاسی بلند زوتی پروسه اسپرت سازی خود را تکمیل کرده باشد.
در زیر کاپوت این شاسی بلند اسپرت هم دو پیشرانه مختلف در نظر گرفته شده که هر دوی آن‌ها بنزینی بوده و به توربوشارژرهای دوقلو مجهز شده‌اند. پیشرانه اولی حجمی 1.5 لیتری دارد و در حداکثر کارایی خود می‌تواند قدرتی 162 اسب بخاری را تولید و توسط جعبه دنده‌ای 5 سرعته دستی به چرخ‌ها منتقل کند. پیشرانه دوم هم با حجم 2 لیتری و سود جستن از توربوشارژر، برگرفته از محصولات میتسوبیشی است که قدرتی 190 اسب بخاری دارد و نیروی تولیدی آن به واسطه جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک DCT به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

زوتی اسپرتاز تجهیزات رفاهی و کاربردی این شاسی بلند پس از اسپرت سازی هم می‌توان به شارژر بی‌سیم، سیستم تهویه مطلبوع اتاق به صورت جداگانه، صفحه کیلومتر دیجیتالی تطبیق پذیر با نور محیط برای کمتر اذیت شدن چشم‌های راننده و صفحه نمایشگر 10 اینچی کنسول ابزار اشاره داشت که درون آن سیستم سرگرمی اپل کارپلی و بایدو کارلایف، اینترنت 4G، وای فای، اتصال بلوتوث، تلویزیون اینترنتی، تلفن، تنظیمات خودرو و... گنجانده شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید