هر روز!
هر روز!

معرفی فیلم های انگیزشی : معرفی فیلم های انگیزشی

معرفی فیلم های انگیزشی : معرفی فیلم های انگیزشی

معرفی فیلم های انگیزشی
: معرفی فیلم های انگیزشی
 در این مطلب در بنیتا تلاش کردیم لیستی از فیلم هایی ارائه کنیم که هر یک در جنبه ای متفاوت از زندگی، گذر از روزهای سخت زندگی را برایمان آسان تر می کنند.
به گزارش : Credit: The LIFE Picture Collection/Getty Image
این فیلم روایتی است از اولین لیگ بیس بال زنان در زمان جنگ جهانی دوم که توسط شرکت های حامی ورزش بیس بال برگزار شد تا از ضررهای مالی تعطیلی لیگ مردان به دلیل حضور آنان در جبهه های جنگ جلوگیری شود اما حضور درخشان زنان با وجود تمام مشکلات و ناگواری های جنگ باعث شد این لیگ علی رغم مخالفت ها پس از اتمام جنگ نیز به مسیر خود ادامه دهد.
 
Credit: HuffingtonPost
این فیلم که جزو کلاسیک های مدرسه ای معروف سینماست داستان پنج دانش آموز دبیرستانی را روایت می کند که هر یک به دلیلی مجبور شده اند به عنوان تنبیه، تعطیلی آخر هفته ی خود را در مدرسه بگذرانند. این دانش آموزان هر یک از قشری متفاوت هستند و شناخت چندانی از هم ندارند اما با گذراندن این آخر هفته در کنار هم متوجه می شوند هر یک به گونه ای با مشکلات دوران نوجوانی خود دست وپنجه نرم می کنند و به درک جدیدی از زندگی یکدیگر می رسند.
 
Credit: Wallpaperup
والتر میتی که بن استیلر نقش او را بازی می کند در بخش ظهور عکس در مجله ی لایف کار می کند. او زندگی روزمره ی به ظاهر خسته کننده ای دارد و بیش تر روز را به خیال بافتن در مورد یک زندگی پرهیجان می گذراند اما با مفقود شدن آخرین عکس یکی از خبرنگاران مشهور این مجله تغییراتی غیر قابل پیش بینی در زندگی والتر اتفاق می افتد که نگرش او را به زندگی خود نیز تغییر می دهد.
 

این فیلم داستانی واقعی از زندگی کرسیتی براون است که با فلج نخاعی دست وپنجه نرم می کند. او که از خانواده ای تقریباً محروم در ایرلند است فقط کنترل پای چپ خود را دارد. با تمام دشواری ها براون با پای چپ خود از طریق نویسندگی و نقاشی به شهرت می رسد. دنیل دی لوئیس برای بازی در این فیلم جایزه ی اسکار را از آن خود کرد.
 
Credit: Filmz.ru
در این فیلم کریستین بیل نقش نوجوانی به نام جیمی گراهام را بازی می کند که اهل کشور انگلیس است اما در شانگهای زندگی می کند. با حمله ی ژاپن به چین جیمی که از خانواده اش جدا مانده مجبور به زندگی در اردوگاه اسرا همراه با دیگر اسیران اروپایی و آمریکایی می شود و با وجود تمام سختی ها خود را با مشکلات وفق می دهد. کریستین بیل در این فیلم نشان داد که از کودکی ویژگی های یک ستاره ی سینما را در بازی خود دارد.
 
Credit: NYtimes
این فیلم خانوادگی زندگی خانواده ای ثروتمند در هاوایی را نشان می دهد که با تصادف ناگهانی مادر خانواده در یک حادثه ی اسکی روی آب و به کما رفتن او دستخوش تغییرات فراوانی می شود. دو فرزند دختر این خانواده اسکاتی و الکساندرا که قبل از این حادثه بیش تر زمان خود را با مادرشان می گذراندند پس از این حادثه به پدرشان نزدیک تر می شوند و سعی می کنند در گذر از این واقعه ی ناگوار در کنار هم باشند. تفاوت طرز تفکر بین نسل ها و روابط پدر و فرزندی یکی از موضوعات محوری در این فیلم است که کارگردان آن را به خوبی از چند زاویه و از دیدگاه چند نسل متفاوت به نمایش می گذارد.
 
Credit: BusinessInsider
این فیلم که جوایز زیادی را از آن خود کرد کاری مشترک از مت دیمون و بن افلک بود که این دو را به دنیای سینما به عنوان فیلم سازان و بازیگرانی باانگیزه معرفی کرد. در این فیلم ویل هانتینگ با بازی مت دیمون جوانی فوق العاده بااستعداد در رشته ی ریاضی است که به دلیل مشکلاتش در زندگی از تحصیلات مناسبی بهره مند نشده و درواقع نظافتچی دانشگاه است. ویل با کمک روانشناسی که رابین ویلیامز نقش او را به هنرمندی بازی کرده موفق می شود به آنچه از ابتدا شایسته اش بود برسد.
در ارتباط با فیلم های انگیزشی می توانید سری به مطلب « ۱۰ فیلم انگیزشی در تمامی ادوار گذشته» بزنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید