مسیر سبز
مسیر سبز

معشوقه آقای رئیس جمهور شکایت کرد! خبرگزاری ایسنا: معشوقه

معشوقه آقای رئیس جمهور شکایت کرد!
خبرگزاری ایسنا:  معشوقه رئیس‌جمهوری فرانسه به خاطر چاپ گزارش‌هایی درخصوص رابطه عاشقانه‌اش با فرانسوا اولاند از مجله فرانسوی "Closer" شکایت کرده است.

 ژولی گیه 41 ساله به دنبال دریافت خسارتی 50 هزار یورویی و هزینه قانونی چهار هزار یورویی از این مجله به خاطر چاپ گزارشی است که وی ادعا می‌کند نقض قانون فرانسه در خصوص حریم شخصی افراد است.

اگر که وی در این پرونده پیروز شود، مجله کلوزر باید این حکم قانونی را در صفحه نخست مجله خود منتشر کند.

فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهوری فرانسه در کنفرانسی خبری نسبت به این گزارش ابراز انزجار کرد. در این گزارش تصاویری منتشر شده که نشان می‌دهد ژولی گیه و اولاند به صورت جداگانه وارد آپارتمانی واقع در 150 یاردی کاخ الیزه شده‌اند.

اما اولاند اقدام قانونی از جانب خود را رد کرده و می‌گوید، از آنجایی که وی از مصونیت در برابر هرگونه اقدام قانونی بهره‌مند است، دست به چنین کاری نمی‌زند.

حتی اگر مجله کلوزر مجبور به پرداخت این جریمه به ژولی گیه شود، خبر داغ این مجله برایش بسیار پولساز بوده است. این مجله پیشتر اعلام کرد که تاکنون 600 هزار کپی از این سری چاپ مجله خود را فروخته است.

این مجله همچنین متعهد شد تا تصاویر و افشاگری‌های تازه‌ای را در رابطه با روابط عاشقانه این دو نفر در چاپ آتی خود که امروز (جمعه) به بازار می‌آید، منتشر کند.

این در حالی است که والری تریرویلر، بانوی اول فرانسه و شریک زندگی اولاند از شوک این ماجرا در بیمارستان بستری است و پزشکان وی از اولاند خواسته‌اند تا مدتی از والری دوری کند. اولاند نیز برای والری گل و شکلات فرستاده است!

بانوی اول فرانسه که همچنان در بیمارستان بستری است، خواستار روشن شدن سریع این مساله و نیز روشن شدن وضعیت خود شده است چرا که وی هرگز رسما با اولاند ازدواج نکرده است.

این مجله افشاگر فرانسوی در چاپ جدید خود اعلام کرد که اولاند و ژولی گیه به مدت دو سال رابطه عاشقانه داشته‌اند. این مجله مدعی شده است که روابط آن‌ها در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 میلادی آغاز شده بود.

کلوزر در تازه‌ترین افشاگری خود گزارش داد: اولاند از آپارتمان دومی در غرب پاریس برای دیدار با این بازیگر 41 ساله استفاده کرده است.

این مجله همچنین مدعی شد، این زوج آخر هفته‌ها در جنوب فرانسه با یکدیگر بوده‌اند و اولاند برای نرفتن به تعطیلات سال گذشته میلادی با بانوی اول فرانسه به یونان بهانه آورده است. اولاند و ژولی گیه به مدت دو سال در مبارزات انتخاباتی و پس از آن با یکدیگر "روابط عاشقانه لجام گسیخته‌ای" داشتند. اما این مجله تاکنون تصاویر بیشتری را منتشر نکرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید