مسیر سبز
مسیر سبز

مقتول در خواب ، قاتل 15 ساله را لو داد!

مقتول در خواب ، قاتل 15 ساله را لو داد!
روزنامه جام جم: زنی که با همدستی پسر 15 ساله‌اش، همسایه خود در قلعه حسن خان (شهر قدس) را به قتل رسانده بود، در اعترافات جدید خود گفت برای پرداخت بدهی برادر شوهرش دست به این جنایت زده است.

 ساعت 13 ظهر 16 بهمن امسال، زن میانسالی همراه 2 نوه‌اش زنگ خانه‌ای را در خیابان امارت قلعه حسن خان (شهر قدس) از توابع شهریار به صدا درآورد. زن میانسال وقتی دید از دخترش خبری نشد، با کلید یدکی وارد خانه شد، اما جسد او را در اتاق نشیمن دید.

با توجه به این که بوی گاز فضای خانه را پر کرده بود، او گمان کرد دخترش بر اثر گازگرفتگی بی‌هوش شده است. بنابراین از همسایه‌ها کمک خواست تا او را به بیمارستان منتقل کنند ولی در همین موقع متوجه شد طلاهای دخترش نیست و او کشته شده است.
 
مرگ زن جوان قتل بود

با گزارش موضوع به قاضی ولیعهدی، بازپرس شعبه 103 حوزه قضایی شهر قدس، جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد. در حالی که تحقیقات ادامه داشت، مادر مقتول با حضور در پلیس آگاهی گفت: دخترم ـ طاهره ـ به خوابم آمد و قاتل را یکی از همسایگانش معرفی کرد.

 من با دیدن این خواب، به یکی از همسایه‌های آنها به نام آمنه که به خانه دخترمان رفت و آمد می‌کرد، مشکوک شدم. در پی اظهارات مادر مقتول ، پسر نوجوان همسایه و مادرش دستگیر شدند.

پسر نوجوان در بازجویی‌های پلیسی پس از اظهارات ضدونقیض، سرانجام اعتراف کرد با همدستی مادرش زن همسایه را کشته و طلاهایش را سرقت کرده‌اند. در ادامه مادر او نیز به همدستی با فرزندش در قتل زن همسایه اعتراف کرد، اما درباره انگیزه قتل چیزی نگفت.
 
قتل برای پرداخت بدهی برادر شوهر

تحقیقات از این مادر و پسر ادامه داشت تا این که زن متهم روز گذشته در جدیدترین اعترافاتش گفت: برادر شوهرم 4 میلیون و 500 هزار تومان به فردی بدهکار بود.

برای کمک به او این مبلغ را از زنی قرض و به او پرداخت کردم. قرار بود بدهی آن زن را سریع بپردازم، اما موفق نشدم. شوهرم نیز از ماجرا خبر نداشت.

 من هم تصمیم گرفتم طلاهای همسایه‌مان ـ‌طاهره ـ را سرقت و بدهی زن طلبکار را پرداخت کنم. برای عملی کردن این نقشه از پسرم کمک خواستم، اما او مخالفت می‌کرد. بنابراین او را تهدید و با خود همراه کردم. صبح روز حادثه به خانه زن همسایه رفتم.

به دنبال من پسرم نیز به خانه او آمد. پسرم با اشاره من، با میز تلفن محکم به سر زن همسایه کوبید. سپس من و پسرم با روسری خودش او را خفه و طلاهایش را سرقت کردیم.    

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید