مسیر سبز
مسیر سبز

ملي‌پوشان پس ازديدار با روحاني چه گفتند؟ ایسنا: ملي

ملي‌پوشان پس ازديدار با روحاني چه گفتند؟
ایسنا: ملي ‌پوشان فوتبال ايران پس از بازديد از ساختمان مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام، نسبت به برگزاري اين جلسه ابراز رضايت کردند.

چند نفر از بازيکنان و اعضاي تيم ملي فوتبال پس از ديدار با دکتر حسن روحاني رييس جمهور منتخب ايران، با ايسنا گفت و گويي انجام دادند که در ادامه مي‌خوانيد:

* حسين ماهيني

جلسه خيلي خوبي بود. خدا را شکر مي‌کنيم که اين افتخار نصيبمان شد تا دکتر روحاني را از نزديک ببينيم. در اردوي تيم ملي هم 90 درصد بچه‌ها به ايشان رأي داده بودند.

دکتر روحاني در اين جلسه براي حمايت دولت آينده از تيم ملي قول‌هايي دادند که ان‌شاءالله به پشتوانه ايشان بتوانيم در جام جهاني هم نتايج خوبي بگيريم.

* رضا قوچان نژاد

خيلي جلسه خوبي بود! افتخار مي‌کنم که مرا هم به اين مراسم دعوت کردند تا رئيس جمهور را از نزديک ببينيم. خيلي خوشحالم و همچنين بابت هديه‌ايي که به ما دادند تشکر مي‌کنم.

براي ما خيلي مهم است که رئيس جمهو قول داده از ما حمايت مي‌کند. اميدوارم که بتوانيم در برزيل هم جوري کار کنيم که همينطور مردم خوشحال شوند.

* سيد جلال حسيني

جلسه خوب بود. در جلسه حرف‌هايي زده شد که روي برنامه‌ريزي فصل بعد تاکيد داشت. مردم بايد خوشحالي کنند اما مسئولان بايد از همين امروز (چهارشنبه) به فکر برنامه‌ريزي باشند. تيم ملي به بازي‌هاي تدارکاتي و امکانات نياز دارد.

* مهدي محمدنبي

در کنار حماسه تاريخي مردم در 24 خرداد، حماسه‌اي ديگر خلق شد. امروز (چهارشنبه) هم به ديدار دکتر روحاني آمديم. کار ما در ادامه سخت‌تر مي‌شود پس بايد برنامه‌ريزي دقيقي براي کار داشته باشيم تا حضوري قدرتمند در رقابت‌هاي بين‌المللي داشته باشيم. باشگاه‌ها، رسانه‌ها و غيره مي‌توانند باعث حضور ايران به جام جهاني شوند. ان‌شاءالله بهترين عملکرد را در جام جهاني برزيل ببينيم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید