مطالب جالب!
مطالب جالب!

منفورترین و بدنام ترین زنان تاریخ کشور آمریکا +عکس در

منفورترین و بدنام ترین زنان تاریخ کشور آمریکا +عکس 
 در

منفورترین و بدنام ترین زنان تاریخ کشور آمریکا +عکس
در اینجا لیستی از افرادی که از همه بیشتر مورد تنفر مردم آمریکا هستند نشان داده شده است! جالب اینجاست که در بین آنها نشانی از هیچ سیاست مداری پیدا نمی کنید،اغلب آنها چهره هایی هستند که بیشتر در تلویزیون دیده می شوند.  

هیدی فلیس- Heidi Fleiss کسانی که هایدی را نمی شناسند او را خانم بسیا موفقی میدانند. او موقعیت مالی بسیار خوبی دارد اما در آمریکا محبوب نیست و علت آن اعتیادش به مواد مخدر و حمایتش از سقط جنین است!  

پاریس هیلتون – Paris Hilton او در تمام دنیا شناخته شده است! به گزارش ایران ناز روش او برای زندگی همیشه از بحث برانگیزترین موضوعات رسانه هاست. او دست به هر کاری زده تا موفقیت به دست آورد از نویسندگی تا بازیگری،خواندن و مدل شدن اما در هیچ یک موفقیت نبوده است.  

نادیا سلیمان – Nadya Suleman او 14 بچه دارد و 6 فرزند اول خود را با لقاح مصنوعی به دنیا آورده است! او از آن دسته آدم هایی است که از بچه به عنوان ابزاری برای جلب توجه استفاده می کند!  

کیسی آنتونی – Casey Anthony به گزارش ایران ناز او متهم به کشتن دختر 2 ساله اش است که در سال 2008 پس از یک محاکمه ی طولانی ، بعد از یک ماه و نیم تبرئه شد اما 94% از مردمی  که داستان را شنیدند از او متنفر شدند و او را محکوم کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید