هر روز!
هر روز!

مهد کودک زیبا و شگفت انگیز با معماری خارق العاده +

مهد کودک زیبا و شگفت انگیز با معماری خارق العاده +

مهد کودک زیبا و شگفت انگیز با معماری خارق العاده + تصاویر
مهد کودک دلپذیر : کودکستان حلزونی سبز ، باغ حلزونی سبز یا به قول معمارش« کودکستان کشاورزی» ویتنام نمونه ای بارز از شاهکار معماری بناهای آموزشی در دنیا محسوب می شود که نگاه هر بیننده و بخصوص هر معماری را به خود خیره می کند. این باغ مارپیچی سبز توسط VO Trong Nghia» کشور ویتنام در زمین نسبتاً وسیعی طراحی ، اجراء و ساخته شده است. در ادامه با سایت شهر مطلب همراه شوید.
به گزارش : کودکستان حلزونی سبز یا همان کودکستان کشاورزی در کنار یک کارخانه کفش سازی به منظور پذیرایی ، آموزش ، و آشنایی ۵۰۰ کودک به اصول فنی کشاورزی ساخته شده که بیشتر والدین این بچه های در کارخانه کفش سازی کنار این باغ سبز با آرامش خاصی مشغول به کار هستند.
سازه کودکستان حلزونی سبز که در آب و هوای گرمسیری کشور ویتنام ساخته شده است در واقع بهترین شرایط را برای پرورش گل ها ، گیاهان و درختان را در کمترین زمان ممکن فراهم کرده تا آموزش برای کودکان با روند بیشتری شکل بگیرد.
معماری جالب این باغ کودک به گونه به اجرا درآمده است که سقف مارپیچی – حلزونی- آن قابلیت کشت گیاهان و درختان را داراست و البته سالن های استراحت ، کتابخانه و کلاس های درسی ، زمین کاملاً سبز و پوشیده از چمن ، فضای مناسب و فاقد آلودگی برای بازی کودکان و … در جای خود شاهکاری از مهندسی معماری در حوزه فضاهای آموزشی را به خود اختصاص داده است.
مهد کودک زیبا و شگفت انگیز با معماری خارق العاده + تصاویر : مهد کودک دلپذیر و شگفت انگیز با معماری خارق العاده + تصاویر
: مهد کودک دلپذیر و شگفت انگیز با معماری خارق العاده + تصاویر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید