هر روز!
هر روز!

مواظب آمپول های بوتاکس تولید چین باشید مواظب آمپول های

مواظب آمپول های بوتاکس تولید چین باشید مواظب آمپول های

مواظب آمپول های بوتاکس تولید چین باشید
مواظب آمپول های بوتاکس تولید چین باشید : مواظب آمپول های بوتاکس تولید چین باشید
: مواظب آمپول های بوتاکس تولید چین باشید
: یک متخصص متخصص پوست ومو و زیبایی گفت: بسیاری از آمپولهای بوتاکس وسط کشور چین و غیر استاندارد و با مارک کانادا تولید و در بازار عرضه می شوند که تزریق آن عوارض گوناگونی نظیر حساسیت شدید به همراه خواهد داشت.
به گزارش : دکتر سعید کشاورز در گفتگو با خبرنگار سامانه خبری سلامت نیوزاظهار داشت:بوتاکس عمولاً برای فلج کردن عضلات و درمان چین و چروک خط ابرو، پیشانی و کنار چشم بکار می رود و بعد از ۳تا ۶ ماه با از بین رفتن اثرش به تزریق مجدد نیاز دارد.
وی افزود:عوارض تزریق بوتاکس /a>بسیار نادر است و با دو بینی و اختلالات عصبی همراه است ولی ماندگاری طولانی ندارد البته تزریق این دارو نزدیک چشم باعث افتادگی پلک به مدت چند هفته می شود.
این متخصص پوست ومو و زیبایی با بیان اینکه،بوتاکس رای درمان خطوط خنده از بینی تا لب کاربردی ندارد تصریح کرد:یکی دیگر از موارد درمانی بوتاکس فع تعریق زیاد کف دست، بغل پا و زیر بغل است که عارضه خاصی ندارد ولی با درد شدید و احساس ضعف عضلانی به مدت کوتاه همراه می باشد.
کشاورز گفت: انتهای اعصاب ماده ای ترشح می کند که غدد مترشحه عرق را وادار به فعالیت می کنند که در بعضی افراد به دلیل عرق کردن زیاد کف دستشان مدام خیس است.وی ادامه داد:تزریق بوتاکس ا تأثیر بر روی اعصاب مربوطه از تعریق جلوگیری می کند و مشکل فرد برطرف می شود ولی بعد از ۳ الی ۶ ماه اثر آن از بین و سم تجزیه و باید تزریق باید مجدد صورت گیرد.
این متخصص پوست ومو و زیبایی در خصوص آمپول های بوتاکس /a>غیر استاندارد اظهار داشت:بسیاری از آمپولهای بوتاکس وسط کشور چین و غیر استاندارد و با مارک کانادا تولید و در بازار عرضه می شوند که تزریق آن عوارض گوناگونی نظیر حساسیت شدید به همراه خواهد داشت.

زیبــا شــو دات کام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید