مسیر سبز
مسیر سبز

مورینیو: پنالتی سرنوشت بازی را تغییر داد آی اسپورت: تیم

مورینیو: پنالتی سرنوشت بازی را تغییر داد
آی اسپورت: تیم اتلتیکو مادرید موفق شد با نتیجه 1-3 در استمفورد بریج از سد چلسی بگذرد و حریف رئال مادرید در فینال این رقابت ها شود.

دور رفت با نتیجه ی بدون گل مساوی به پایان رسیده بود و شاگردان مورینیو امیدوار بودند بتوانند با حمایت تماشاگرانشان از سد اتلتیکو مادرید بگذرند.

اما بازی خوب شاگردان دیگو سیمئونه هیچ جایی برای هنرنمایی آبی های لندنی باقی نگذاشت. خوسه مورینیو سرمربی چلسی پس از مسابقه گفت:

"پیش از پنالتی آن ها تیم برتر میدان نبودند بلکه ما بازی و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. گل مهمی را به ثمر رساندیم اما راحت گل خوردیم. روی ضربات ایستگاهی می توانستیم گلزنی کنیم.

دروازه بان آن ها موقعیت خوبی را از جان تری گرفت. پس از آن داور یک پنالتی به ضرر ما گرفت. آن ها دروازه بانی خوب و مهاجمانی باهوش داشتند که تفاوت را در این مسابقه رقم زد. پس از پنالتی آن ها شایسته ی برد بودند. 60 دقیقه از این بازی ما تیم برتر بودیم اما چنین بازی هایی از جزئیات زیادی تشکیل شده اند و جزئیات تعیین کننده هستند. به آن ها تبریک می گویم چرا که تیم خوبی هستند و عملکردشان در لیگ اسپانیا عالی بوده است.

رئال بایرن را برد چرا که بهتر بازی کرد و اتلتیکو هم چلسی را برد چرا که پس از آن لحظه ی مهم آن ها تیم برتر میدان بودند. امیدوارم هر دو تیم از بودن در فینال لذت ببرند و رقابت بزرگی را ببینیم.

نمی توانم گروه خاصی از بازیکنانم را سرزنش کنم. ما مشکل مصدومیت بازیکنان را داشتیم. این باخت ناامید کننده است اما من به شاگردانم افتخار می کنم. ترجیح می دهم بگویم همه چیز برای ما ممکن بود و می توانستیم برنده شویم.

فصل بعد همه چیز بهتر از این فصل خواهد بود. این هدف همه ی ماست. بازیکنان جوان ما بهتر بازی می کنند و قصد داریم چند بازیکن مهم دیگر به تیم بیاوریم."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید