مسیر سبز
مسیر سبز

مچ‌گیری تازه‌عروس از تازه‌داماد در فیس‌بوک قدس: راز ازدواج پنهان

مچ‌گیری تازه‌عروس از تازه‌داماد در فیس‌بوک 
 قدس: راز ازدواج پنهان

مچ‌گیری تازه‌عروس از تازه‌داماد در فیس‌بوک
قدس: راز ازدواج پنهان یک تازه‌داماد زمانی فاش شد که تازه‌عروس ‌ وارد صفحه فیس‌بوک دوست صمیمی شوهرش شد.

سارا می‌دانست که همسرش دوستی به نام «کیومرث» دارد و آن دو مانند برادر هستند. چندی پیش مردی در مراجعه به دادسرای رسالت ادعا کرد از سوی برادران همسرش کتک خورده و خواستار مجازات آنان است.

این مرد که دستش شکسته و گچ گرفته و سرش را باندپیچی کرده بود وقتی پیش روی دادیار پرونده ایستاد، گفت: 2 ماه نمی‌شود که من و سارا با هم ازدواج کرده‌ایم، همدیگر را خیلی دوست داشتیم و من احترام ویژه‌ای برای خانواده همسرم می‌گذاشتم.

وی افزود: راننده آژانس هستم و چون چند باری خانواده سارا را جابه‌جا کرده بودم، می‌دانستم دختر نجیبی است به خاطر همین از مادر و پدرم خواستم پا پیش بگذارند. آنها هم که همیشه دوست داشتند من سروسامان بگیرم، پذیرفتند و به خواستگاری سارا رفتیم».

تازه‌داماد که رضا نام دارد، ادامه داد: خیلی زود قرار عروسی گذاشته شد و 2 ماه پیش سر سفره عقد نشستیم، خانه‌ای اجاره کرده و سر زندگی‌‌مان رفتیم، روزهای فراموش نشدنی‌‌ای بود اما چند روز پیش ناگهان اخلاق سارا عوض شد. او که دانشجوی رشته هنر است، بدون اینکه به من حرفی بزند قهر کرد و به خانه مادرش رفت. هرچه به خانه‌شان زنگ می‌زدم مادرش نه اجازه می‌داد با سارا حرف بزنم و نه خودش می‌گفت علت چنین برخوردها‌یی چیست؟!

وی گفت: یک هفته نگذشته بود که برادرزن بزرگ‌ترم تماس گرفت و من را به خانه پدرش دعوت کرد. احساسم این بود که برنامه آشتی‌کنان است اما وقتی به آنجا رفتم 2 برادر سارا با چوب و چماق به جانم افتادند و کتکم زدند. هرچه می‌پرسیدم چه شده است؟! می‌‌گفتند خودت بهتر می‌دانی! و با بدنی خرد و خمیر من را از خانه بیرون انداختند.

 سریع به بیمارستان رفتم؛ دستم شکسته بود و سرم زخم داشت که با گچ گرفتن و بخیه زدن ترخیص شدم، هنوز نگفته‌اند علت این رفتارشان چه بوده است، پدر و مادرم نیز بی‌جواب مانده‌اند و سارا طلاق می‌خواهد.دادیار پرونده پس از مطالعه پرونده پزشکی تازه‌داماد، دستور داد تا 2 برادرزن وی احضار شوند تا انگیزه‌شان از این اقدام مشخص شود. وقتی 2 مرد 25 و 27 ساله پیش روی دادیار پرونده ایستادند با ناراحتی ادعا ‌‌کردند خواهرشان در ازدواج فریب خورده است و دامادشان از ماجرای قبلی ازدواجش‌ و اینکه سارا همسر دوم وی است، حرفی نزده بود.

به همراه ‌2 برادر عصبانی، سارا نیز در دادسرا حاضر بود، وی با گریه گفت: من رضا را مرد بسیار خوبی می‌دانستم وقتی به خواستگاری‌ام آمد با وجود اینکه پدر و مادرم شغل وی را نمی‌پذیرفتند، من برای ازدواج با رضا ابراز تمایل کردم. روزهای نخست همه چیز به خوبی و خوشی ‌گذشت.

در برخی از برخوردها متوجه رفتارهای غیرعادی رضا ‌شدم اما مهم نبودند. مادرش وقتی من در میهمانی‌هایشان بودم همیشه استرس داشت و سعی می‌کرد من کنارش بنشینم، من توجهی به این کارها نداشتم غافل از اینکه کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است».

تازه‌عروس افزود: «شوهرم یک دوست صمیمی به نام کیومرث دارد؛ یک هفته پیش در اینترنت وارد فیس‌بوک شدم و با دیدن اسم و عکس کیومرث وارد آلبوم عکس‌هایش شدم و از دیدن تصاویر وحشت کردم. شوهرم با لباس دامادی در کنار یک عروس خانم ایستاده بود و کیومرث و یکی دیگر از دوستانش نیز در عکس دیده می‌شدند.

باورم نمی‌شد چندباری عکس‌ها را نگاه کردم و مطمئن شدم شوهرم قبلا ازدواج کرده است. با این وجود وقتی به حالت قهر به خانه پدرم برگشتم برادر کوچک‌ترم مامور شد تا اصل ماجرا را مشخص کند. رضا زنگ می‌زد اما جواب نمی‌دادم چرا که می‌خواستم مطمئن شوم. تا اینکه برادرم خبر داد رضا قبلا با دختری در شهرستان ازدواج کرده و 2 ماه بعد وی را طلاق داده است. شوکه شدم و فهمیدم علت رفتارهای غیرعادی خانواده همسرم چیست؟!

آنقدر گریه کردم که برادرانم ناراحت شدند و تصمیم گرفتند تلافی کنند. از نقشه‌شان خبر نداشتم و گرنه اجازه نمی‌دادم رضا را کتک بزنند و به این روز بیندازند.برادران تازه‌عروس ادعا کردند، تنها انگیزه‌شان تلافی گریه‌های خواهر یکی‌یکدانه‌شان بوده است و گرنه هیچ مشکلی با دامادشان نداشته‌اند.تازه‌داماد که فهمیده بود علت این اختلاف پنهان‌کاری‌های خودش است، گفت: «من می‌خواستم بگویم، مادرم خواست خاموش بمانم.

یک سال پیش با دختری به نام سمیه ازدواج کردم هنوز خانه یکی نشده بودیم که فهمیدم بیماری صرع دارد و طلاقش دادم. مشخصات سمیه از شناسنامه‌ام پاک شد و این کار کاملا قانونی بود و بعد از بررسی مدارکم صورت گرفت. من هیچ زندگی‌ای با سمیه نداشتم و سارا باید وقتی عکس من را در فیس‌بوک می‌دید با من حرف می‌زد تا سوءتفاهم حل شود نه اینکه باعث شود تا آخر عمرم کینه به دل بگیرم.

بنا به این گزارش، سارا نیز پذیرفت تندروی کرده است و برادرانش با بوسیدن داماد خواستار عفو و بخشش شدند و رضا قول داد هیچگاه نزد تازه‌عروس پنهان‌کاری نکند.

منبع : تابناک
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید