مسیر سبز
مسیر سبز

مژده رئیس جمهور به ملی پوشان فوتبال تسنیم: رئیس

مژده رئیس جمهور به ملی پوشان فوتبال
تسنیم: رئیس جمهور کشورمان گفت: اگر بازیکنان تیم ملی موفق شوند از این مرحله عبور کنند، خبری خوش برای ما خواهد بود و ما هم برای‌شان خبر خوشی خواهیم داشت.

در جریان دومین نشست خبری رئیس جمهور یکی از خبرنگاران ضمن تشکر از وزارت ورزش برای خصوصی‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، برنامه دولت برای حمایت از تیم ملی در جام جهانی را جویا شد که روحانی در پاسخ گفت:‌ این ایام، ایام ورزش است و افکار عمومی ما کاملاً متوجه این مسئله است.

«ملت ما خیلی به بازی‌های مختلف و به خصوص فوتبال علاقمند است»، روحانی با بیان این جمله افزود: این علاقه بسیار خوب است، در صورتی که باعث توسعه ورزش همگانی در کشورمان شود و همچنین توسعه ورزش حرفه‌ای.

وی با ابراز تشکر از تمامی مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مربیان و همه مردمی که از تیم ملی پشتیبانی کردند، اظهار داشت: پشتبانی مردم و دلگرمی دادن مردم به ورزشکاران بسیار مهم است.

رئیس جمهور همچنین یادآور شد: پیامی که به فوتبالیست‌های عزیز دادم این بود که ما از شما یک بازی خوب طلب می‌کنیم، البته دل‌مان می‌خواهد  پیروز شوید و به مرحله بعد صعود کنید.

روحانی با بیان اینکه خوب بازی کردن، حرفه‌ای بازی کردن، دلاورانه بازی کردن، با روحیه بازی کردن، خیلی مهم است، گفت: نباید مقابل تیمِ قوی‌تر کم‌روحیه باشیم. دل‌مان می‌خواهد ملی‌پوشان با روحیه کار کنند و از همه تکنیک‌هایی که آموخته‌اند در طول بازی‌ها استفاده کنند و با هم کاملاً هماهنگ باشند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه در بین بازیکنان تیم ملی هماهنگی، روحیه و ادب و اخلاق باشد، از ملی‌پوشان به عنوان پیام‌آوران یک کشور اسلامی و ایرانی یاد کرد.

رئیس جمهور ضمن یادآوری اینکه دولت همه توانش را برای کمک به تیم ملی به کار برده است، تصریح کرد: هر وقت بحث این چیزها می‌شد دکتر نوبخت اگر پولی هم نداشت می‌گفت این را هر جور هست، تأمین می‌کنم.

روحانی همچنین اظهار داشت: اگر بازیکنان تیم ملی موفق شوند از این مرحله عبور کنند، خبری خوش برای ما خواهد بود و ما هم برای‌شان خبر خوشی خواهیم داشت، انشاءالله.

وی همچنین به موفقیت‌های تیم ملی والیبال اشاره و از ملی‌پوشان این تیم هم تشکر کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید