مسیر سبز
مسیر سبز

میثم بائو: بعید است به صدر برسیم ایسنا: میثم بائو،

میثم بائو: بعید است به صدر برسیم
ایسنا: میثم بائو، بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص وضعیت تیمش بیان کرد: هوای تبریز سرد است و تمرین کردن در این هوا برایمان سخت است، ولی خدا را شکر لحظات پایانی بازی با سایپا توانستیم نشان دهیم که ما می‌توانیم به روزهای اوجمان باز گردیم. ما همان تیمی هستیم که یک ماه قبل در صدر جدول بودیم و وضعیتمان خوب است. جو آرام شده است و ان‌شاءالله ادامه دار باشد تا بتوانیم با تمامی تمرکز تمرین کنیم و ان‌شاءالله تراکتور را به جایی که مستحقش است برسانیم.

وی در خصوص تغییر و تحولات اخیر این باشگاه و انتساب "نظمی" به عنوان مدیرعامل و هم‌چنین بازگشت مجید جلالی به عنوان سرمربی این تیم، بیان کرد: من در کار مدیریتی نمی‌توانم دخالتی داشته باشم، چون وظیفه‌ای ندارم و به عنوان بازیکن حرفه‌ای کار خودم را انجام می‌دهم، تمرین می‌کنم. ان‌شاءالله هر کسی که به این تیم می‌آید بتواند به این تیم کمک کند و مثمرثمر باشد. هر کسی که از این تیم می‌رود دستتش درد نکند زحمت کشیده است.

بائو در خصوص بازی پیش روی تراکتورسازان با صبای قم اظهار کرد: بازی سختی است. صبا همیشه در تبریز نتیجه‌ خوبی کسب کرده است. فکر می‌کنم که زمین بازی در روز بازی زیاد مساعد نباشد و این موضوع مقداری کارمان را سخت می‌کند. ان‌شاءالله بتوانیم با کسب سه امتیاز از این بحرانی که پنج یا شش هفته‌ گریبانگیر‌مان شده است خارج شویم.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص این که آیا تیمشان می‌تواند به صدر جدول برسد؟ بیان کرد: بعید نیست. اما در حال حاضر واقعاً رسیدن به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر مقداری سخت شده است و استقلال با هشت امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گرفته است. ولی بازی‌های زیادی باقی مانده است و امیدوارم که همانند گذشته به صدر جدول دست یابیم.

وی در خصوص صحبتش با هواداران تراکتورسازی گفت: همیشه از آنها تشکر کرده‌ام و الان نیز از آنها تشکر می‌کنم که به بازی مقابل سایپا به استادیوم کرج آمدند و در آن هوای سرد واقعا سنگ تمام گذاشتند، دستشان درد نکند و از آنها می‌خواهم در بازی‌های پیش‌رو نیز به استادیوم بیایند و از تیمشان حمایت کنند، زیرا همه دلخوشی ما به این هواداران است.

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص مجید جلالی، سرمربی این تیم بیان کرد: من نظری ندارم و در حال حاضر نمی‌توانم صحبتی در این باره کنم. تمرین می‌کنم و وظیفه‌ام است و باید در مورد این موضوع باید کارشناسان نظر بدهند. آقای جلالی تلاش خود را انجام می‌دهند.

وی در پایان در خصوص این که آیا می‌توانند به مقام قهرمانی جام حذفی دست یابند یا خیر؟ اظهار کرد: در جام حذفی امیدمان بیشتر از لیگ برتر است. در جام حذفی می‌توان سهمیه آسیایی و نیز کاپ قهرمانی را کسب کرد و به نظرم اگر خوب تمرکز کنیم و هواداران حمایت کنند می‌توانیم کاپ جام حذفی را حداقل کسب کنیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید