مسیر سبز
مسیر سبز

میزان جریمه برای رانندگان روزه‌خوار خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور

میزان جریمه برای رانندگان روزه‌خوار
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: پلیس اگر راننده‌ای را در ماه رمضان هنگام رانندگی و در حال مصرف دخانیات و یا خوردن مشاهده کند، 20 هزار تومان جریمه می‌کند.

حسین غلامی با اشاره به اینکه موتورسواران متخلف در سطح شهر به بسیاری از حوادث رانندگی منجر می‌شوند، اظهار کرد:  در طی سه ماهه نخست سال جاری 13 هزار موتورسیکلت در سطح شهر اصفهان توقیف و راهی پارکینگ شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته به مناسبت‌های مختلف مذهبی برای ترخیص موتورسیکلت‌های توقیفی اقدام شد، افزود: 43 هزار و 800 دستگاه موتورسیکلت در سال گذشته در اصفهان توقیف شد.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه در نزدیک افطار شاهد پیک شلوغی در خیابان‌های سطح شهر هستیم، تصریح کرد: پلیس راهور شیفت‌های خدمتی خود را در سه بخش صبح تا ظهر، ظهر تا قبل از افطار و افطار تا یک بامداد تغییر داده است.

وی تاکید کرد: پلیس با موتورسیکلت‌ سوارانی که در اطراف حاشیه پارک‌های شهر مزاحمت ایجاد می‌کنند، برخورد می‌کند.

غلامی در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: در سه‌ ماهه نخست سال جاری پلیس با 52 راننده متخلف برخورد قانونی کرده است.

وی ادامه داد: همچنین پلیس اگر راننده‌ای را در ماه مبارک رمضان در هنگام رانندگی و در حال مصرف دخانیات و یا خوردن مشاهده کند، 20 هزار تومان جریمه می‌کند.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: رانندگان، تست استفاده از مشروبات الکلی می‌شوند و این در حالی است که سال گذشته 256 راننده به دلیل استفاده از مشروبات الکلی 200 هزار تومان جریمه شدند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید