مسیر سبز
مسیر سبز

نرخ تورهای گردشگری در تعطیلات آخر هفته خبرگزاری مهر: همزمان

نرخ تورهای گردشگری در تعطیلات آخر هفته
خبرگزاری مهر: همزمان با فرا رسیدن تعطیلات عیدفطر نرخ تورهای گردشگری داخلی و خارجی نیز به میزان متوسط 100 هزار تومان افزایش پیدا کرد.

تعطیلات چند روزه در طول سال همیشه باعث می شود تا تورهای گردشگری که در این ایام برگزار می شود با نرخ بیشتری به فروش برسد به خصوص اگر در تعطیلات اعیاد و شهادت، مقصد گردشگری شهرهای مذهبی کشور باشد.

به عنوان مثال برای تعطیلات روزهای 17 تا 20 مرداد تورهای دو یا سه روزه مشهد با اقامت در هتل سه ستاره تاپ 530 تا 550 هزار تومان به فروش می رسد.

نرخ اقامت در هتلهای چهارستاره نیز از 570 هزار تومان بیشتر است با این حال در ایامی غیر از تعطیلات این نرخها با 100 هزار تومان کمتر توسط آژانسهای مسافرتی به فروش می رسد هر چند که باز هم قیمت تورهای گردشگری در تعطیلات تابستان با ایامی مانند مهرماه تفاوت چندهزار تومانی دارد.

نرخ داده شده برای تورهای زمینی دو روزه گیلان نیز 300 هزار تومان بوده است با این حال نرخ تورهای گردشگری خارجی مانند تورهای داخلی در ایام تعطیل سال بالا می رود با این تفاوت که این افزایش نرخ 100 تا 200 هزار تومان متغیر است مانند تورهای یک هفته ای سنگاپور، کوالالامپور که از سه میلیون و 200 هزار تومان به بالا شروع می شود و یا تورهای یک هفته ای دبی که یک میلیون و 500 هزارتومان قیمت دارند. در این تورها تنها خدماتی که داده می شود صبحانه و ترانسفر و گاهی تور نیم روزه گشت شهری است.

این نرخ تور برای پس از ایام عید فطر تا 200 هزار تومان کمتر توسط دفاتر خدمات مسافرتی فروخته می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید